Ušetrite si zdravie aj peniaze

Reklamný článok - 22. mája 2015 - 3771. zobrazení

Obce a mestá, ktorým záleží na verejných financiách a ekológii už začali a stále začínajú používať túto technológiu. Technológiu, ktorá dokáže ušetriť viac ako 80 % nákladov na elektrickú energiu. Technológia, ktorá je nielen úspornejšia, ale aj kvalitnejšia ako všetky ostatné. Čo je tento zázrak a prečo ho nepoužívajú všetky mestá a obce? LED osvetlenie je tým, kto vám pomôže ušetriť veľké množstvo energie. A prečo pouličné osvetlenie s LED žiarovkami nie je v každom meste? To je zatiaľ záhada.

Prečo sa LED osvetlenie oplatí?

Najväčšou výhodou je úspora elektrickej energie, oproti klasickým žiarovkám majú spotrebu až o 80 % nižšiu. No dobre, ale klasické žiarovky už skoro nikto nepoužíva, ako sú na tom v porovnaní s inými typmi? Dokonca aj oproti úsporným žiarovkám ušetria až o 40 % viac energie. Takže, keď chcete mať oveľa nižšie účty za energiu, viete, kde môžete ušetriť. Áno, LED svietidlá pomôžu vášmu firemnému, obecnému či rodinnému rozpočtu ušetriť veľkú časť výdavkov.

osvetlenie-predajna

Aj pre domácnosti?

Áno, LED osvetlenie nie je len pre veľké priemyselné haly, verejné osvetlenie či kancelárie nadnárodných korporácií. Aj vy môžete mať doma LED žiarovky a pomôcť tak svojmu rozpočtu, zdraviu či zabrániť neustálemu vymieňaniu žiaroviek, pretože „ledky“vydržia svietiťaž20 tisíc hodín a to je 2x viac ako úsporné či 25x viac ako klasické žiarovky. Vďaka svojej stálosti osvetlenia sú oveľa šetrnejšie nielen pre vás rozpočet ale aj pre vaše oči.

kancelaria-osvetlenie

Radi po večeroch skladáte puzzle? Predstavte si, koľko energie ste spotrebovali, kým ste poskladali to posledné, ale o peniaze nejde. Zabrať dostali hlavne vaše oči, ktoré pri starých žiarovkách trpeli. Vymeňte staré za LEDky a pokojne si vychutnajte skladanie aj 5000 kusových puzzle. Oči už nebudete mať zaslzené a začervenané.

Zdroj foto: ecologic.sk

  • Kategórie

Podobné články