Užite si piknik s jednorazovým grilom SOLO

Užite si piknik s jednorazovým grilom SOLO

Reklamný článok - 19. mája 2014 - 2552. zobrazení

Grilovacia sezóna väčšinou začína s prvými teplými dňami – tieto príjemné chvíľky s rodinou či priateľmi, prevoňané vlastnoručne pripravenými lahôdkami, k letu skrátka neodmysliteľne patria. Pokiaľ tiež radi grilujete, potom istotne oceníte novinku tradičnej českej značky SOLO – jednorazové grily. Vďaka nim si grilovacie pomôcky môžete vziať ľahko so sebou do prírody a užiť si napríklad rodinný výlet zakončený piknikom na vašom obľúbenom mieste.

Jednorazové grily využijete taktiež na dovolenkách, na rybách, či napríklad počas prechádzky v parku.

Grilovanie v sebe spája hneď niekoľko príjemných aspektov – pobyt vonku, stretnutie s milými ľuďmi a ešte kulinársky zážitok. Práve vďaka tejto kombinácii je táto aktivita tak obľúbená. Pre všetkých priaznivcov grilovania má značka SOLO pripravené tieto dva produkty pre jednoduché grilovanie kdekoľvek:

SOLO_jednorázový gril_03

SOLO JEDNORAZOVÝ GRIL

– kompletný gril, vďaka ktorému si môžeme grilované dobroty užiť napríklad na pikniku, bez nutnosti prevážať so sebou ťažké kovové grily. Sada obsahuje 600 g dreveného uhlia napusteného parafínom pre jednoduché a rovnomerné rozkúrenie a gril (s rozmermi 315 x 252 x 53 cm). Dlhé rozohrievanie a vyčkávanie na správnu teplotu pahreby nie je potrebné – stačí len zapáliť a o 20 minúť je gril pripravený na naše pochúťky.

SOLO_Instatní grilovací uhlí

SOLO INSTANTNÉ GRILOVACIE UHLIE

– túto vychytávku ocenia všetci, ktorí sa neradi zapodievajú so zaprášenými briketami či uhlím. Balenie instantného uhlia stačí len položiť na gril, zapáliť všetky štyri rohy balenia a do pol hodiny je všetko pripravené na grilovanie. Ide o rýchly, čistý a bezprašný spôsob, ako si pripraviť svoje obľúbené pochúťky na grile. Balenie obsahuje 1 kg dreveného uhlia napusteného parafínom, je bez zápachu a zabezpečí dlhotrvajúce sálanie. Jedlo pripravené na uhlí SOLO si zachováva prirodzenú chuť a vôňu.

Seafood on grill

  • Kategórie

Podobné články