VERTIGO – dvere mnohých tvárí

VERTIGO – dvere mnohých tvárí

Reklamný článok - 15. januára 2014 - 3100. zobrazení

Dvere, ktoré nebudú len dizajnovým prvkom. Dvere, ktoré ušetria priestor zásluhou mnohých šikovných funkčných prvkov. Dvere, ktoré premeníte na vešiak či zrkadlo. Dvere, na ktoré môžu kresliť deti. A v neposlednom rade dvere s kvalitnou a pevnou rámovou konštrukciou, ktorá ponúka množstvo nadčasových variantov s presklením či bez neho.

Všetky tieto metamorfózy zvládne modelový rad dverí mnohých tvárí VERTIGO od spoločnosti SOLODOOR, ktorý bol teraz doplnený o deväť nových modelov. Dizajnové inovácie sa týkajú predovšetkým skladby kaziet, presklení a variácií vodorovnej a zvislej kresby dreva.

We - Vibe - vibrátor pre vás oboch

Jedným z doslova najinteligentnejších výrobkov spoločnosti SOLODOOR, tradičného českého výrobcu interiérových dverí a zárubní, sú nepochybne dvere modelového radu VERTIGO. Rámová konštrukcia dverí VERTIGO je zložená zo základného rámu, do ktorého sú vsadené vnútorné priečky. Vďaka tomu tu existuje bezpočet variantov, ako priečky, presklenia či lišty poskladať. Nápady dizajnérov sa aktuálne premenili na deväť nových variantov, takže v rade VERTIGO sú bezmála už dve desiatky modelov.

VERTIGO VARIANT – Dvere, na ktoré môžete zavesiť aj kabát

solodoor_vertigo-variant_detail_vyklopne-nacky

Nápaditým riešením nielen do zatienených priestorov je model VERTIGO VARIANT (SOLODOOR), ktorý sa dá oproti bežným dverám v interiéri originálne prispôsobiť. Rámová konštrukcia umožňuje ako v stavebnici meniť jednotlivé časti tak, že do nich napríklad možno vsadiť diel s výklopnými háčikmi alebo závesným profilom a premeniť tak dvere na praktický vešiak. V kuchyni poslúži na utierky či chňapky, v predsieni na kabáty, v spálni na oblečenie a v kúpelni napríklad na uteráky či osušky.

solodoor_vertigo-variant_detail_lista-s-hacky

A pokiaľ sa Vám nevošlo do predsiene zrkadlo, nevadí, aj tu možno ušetriť miesto dverami VERTIGO VARIANT v úprave so zrkadlovou výplňou, prípadne môžete dvere doplniť o malú odkladaciu poličku na kľúče či iné drobnosti.

vertigo-variant_zrcadlo-vesacky_interier

Nechajte deti „Kresliť po nábytku“

Ak chcete ponúknuť svojim deťom dostatočný priestor pre výtvarné vyjadrenie, opäť budú správnou voľbou dvere VERTIGO VARIANT, ktoré ponúknu ďalšiu svoju „tvár“.

solodoor_vertigo-variant_flipcharp_interier

Možností je celý rad – v ponuke sú napríklad rámové dvere s tabuľovou výplňou, a to ako s bielou a ľahko omývateľnou magnetickou plochou (flipchart), klasickou čiernou alebo zelenou tabuľou na kreslenie kriedami alebo nástenkou s mäkkým a poddajným  korkovým podkladom. Nejeden z týchto variantov s tabuľou ocenia okrem malých kreatívcov taktiež majitelia menších kancelárií.

vertigo-variant_tabule

Nové modely SOLODOOR VERTIGO

Nech si už zvolíte akýkoľvek variant modelového radu VERTIGO od spoločnosti SOLODOOR, vyberať je možné hneď z niekoľkých dekorov dreva v prevedení SOLO 3D či CPL fólia, zastúpené sú dreviny od klasického dubu, jelše, výraznejšieho kalvadosu, tmavšieho orechu až po exotický eben či driftwood.

vertigo-dvere
  • Kategórie

Podobné články