Vodovodné batérie, čo tak industriálny štýl

Vodovodné batérie, čo tak industriálny štýl

Reklamný článok - 8. marca 2015 - 6685. zobrazení

Vodovodné batérie firmy Watermark sú štýlovým, industriálnym doplnkom do akejkoľvek kúpeľne vďaka svojmu dizajnu a rozmanitej škále veľkostných prevedení.

vital-bathroom

Táto kolekcia je výnimočná vďaka svojej širokej miere prispôsobenia. Zákazník si môže navrhnúť typ vodovodných batérii a ich jednotlivých častí.

watermark-elan-vital-wall

Vodovodné batérie firmy Watermark si môžete prispôsobiť na mieru do Vašej kúpeľne alebo kuchyne. Firma vyhotovila štyri základné veľkosti vodovodných batérii z ktorých si zákazník môže vybrať ten najvhodnejší typ.

baterie-do kuchyne

Vodovodné batérie, ktoré sú určené pre kuchyne sú vybavené 12 možnými zakončeniami, a tak si zákazník môže prispôsobiť vodovodné batérie podľa svojich vlastných predstáv. Niektoré z typov sú vybavené držiakom na špongiu, resp. mydelničkou pod vodovodným kohútikom.

vodovodna-bateria-industrial

Industriálny dizajn je firme Watermark veľmi blízky, keďže už v minulosti navrhla kúpeľňové doplnky v štýle Brooklynu. Táto kolekcia je ďalším príkladom New York-skej architektúry a dizajnu výstižne pomenovaná Brooklyn Collection, ktorá je inšpirovaná priemyselným dizajnom štvrte, z ktorej firma pochádza. Kolekcia je k dispozícii v 35 prevedeniach.

watermark

Vodovodné batérie industriálneho štýlu môžete nájsť v najvychýrenejších hoteloch, akými sú Ritz-Carlton v Šanghaji, Trump´s Park Avenue alebo The Eden Roc Hotel v Miami na Floride.

bateria-potrubie

Majitelia doslova milujú industriálny štýl vodovodných batérii, ktorý je ešte zdôraznený strojovým písmom na boku vodovodných kohútikov, ktoré označujú teplú a studenú vodu.

bateria-gold

Tieto priemyselne vyzerajúce batérie majú nadčasový dizajn a zároveň máte dojem, že pochádzajú z továrne z 18. storočia. Spoločnosť Watermark je známa pre svoju kvalitu a je celosvetovým lídrom v oblasti batérií a ich konštrukcii.

industrial-style-faucet

Zdroj/foto: Watermark

  • Kategórie

Podobné články