Westwing Home & Living začína s kamenným predajom

Westwing Home & Living začína s kamenným predajom

Reklamný článok - 1. decembra 2016 - 3207. zobrazení

Nábytok a doplnky v troch štýloch: škandinávsky, glamour a klasický. Do toho ešte najkrajšie vianočné dekorácie a efektné lampy vhodné do každého interiéru. Tak vyzerá súčasná ponuka prvého kamenného obchodu Westwing Home & Living, ktorý bol otvorený vo varšavskom nákupnom centre Arkadia. Sortiment sa bude v novootvorenom salóne, podobne ako na stránkach Westwing.sk, pravidelne obmieňať.
Nákupný klub Westwing Home & Living je známy vďaka svojej bohatej ponuke. Každý deň sa na stránkach objaví okolo tisíc nových produktov dostupných v malých množstvách a iba na niekoľko dní. Spoločnosť sa rozhodla preniesť tento výnimočný koncept z internetu do prvej kamennej predajne značky Westwing Home & Living v Európe. Ten od novembra funguje vo varšavskej Arkadii.

Westwing Home & Living

Marta Suchodolska, kreatívna riaditeľka Westwing Poľsko: „Vytvorili sme unikátny model kamenného predaja, ktorý predpokladá časté zmeny vo vystavovanom sortimente. Rozdelili sme predajňu na niekoľko sfér a v každej z nich prezentujeme produkty, ktoré sa navzájom štylisticky dopĺňajú – podobne ako na stránkach Westwing. Pravidelne obmieňame časť produktov v každej zóne a raz za dva týždne do jednej z nich prinášame nábytok a doplnky v novom štýle. Niektoré z nich sú dostupné iba v jednom exemplári, iné v malých sériách. Robíme to pre to, aby naši klienti u nás vždy pre svoj domov našli niečo nové a neopakovateľné.

 unikátny model kamenného predaja

Podobne ako na stránkach Westwing.sk, v predajni je priestor pre domácich aj zahraničných producentov. Prístup k produktom zahraničných partnerov má spoločnosť uľahčený vďaka fungovaniu v rámci veľkej medzinárodnej skupiny.

dekorácie

V každom oddelení Westwing pracujú skúsení nákupcovia a štylisti, ktorí vyhľadávajú jedinečný nábytok a doplnky. Doteraz sme ponúkali tieto produkty iba na internete, čo neumožňovalo obzrieť si ich naživo ešte pred nákupom. Teraz bude môcť ktokoľvek prísť do našej predajne a presvedčiť sa, aké pekné veci predávame“, vysvetľuje Marta Suchodolska.

nábytok, doplnky a vianočné dekorácie

V aktuálnej ponuke varšavského salónu Westwing sa nachádza nábytok, doplnky a vianočné dekorácie v troch štýloch. V zóne scandi dominujú teplé odtiene sivej, béžovej a bielej spolu s prírodnými materiálmi. V zóne glamour kraľuje zlato skombinované so šľachetnou čiernou a bielou. V klasickom štýle vedie postriebrené príslušenstvo a nábytok v chladných oceľových odtieňoch. Nechýbajú ani tradičné vianočné ozdoby v červeno-zeleno-zlatej koloristike. V ďalších týždňoch sa na predajni objavia produkty reprezentujúce nesmrteľné duo black & white v modernom prevedení, alpská chalupa a glamour priamo z newyorských apartmánov.

vianoce 2016

Zdroj/foto: Westwing Home & Living

  • Kategórie

Podobné články