Záhradkárčenie – vaše hobby

Reklamný článok - 14. novembra 2015 - 8605. zobrazení

Máte radi záhradkárčenie? Ste až taký fanatik, že by ste na záhradke trávili aj 25 hodín denne? Máme pre vás inšpirácie, ktoré vám pomôžu, aby práca na záhradke išla tým správnym smerom. Ktoré eshopy by ste mali navštíviť, aby ste zabezpečili správny chod vašej záhradky? Povieme si, len neodchádzajte.

Potrebujete vysypať odpad ale nemáte ako?

Na záhradke sa vám hromadí odpad a vy by ste ho radi premiestnili na iné miesto? Ručne by to bola práca na dlhé obdobie. Čo také by vám dokázalo nabrať veľké množstvo odpadu? Mali by ste navštíviť stránku spoločnosti Čemat, kde aj vám ponúknu otočné nosiče vidlíc, ktoré vám pomôžu odpad naložiť, previesť a vysypať na vami určené miesto.

DG_Var_ABGeraet_ISO

Čo na to poviete? Budete sa trápiť s prenášaním odpadu alebo si zaobstaráte tieto otočné vidlice?

Skleník z plexiskla

Pestujete si rastlinky na svojej záhradke? Chcete mať vypestované plody čo najskôr? Mali by ste si zariadiť skleník z priepustného plexiskla. Načo by ste čakali na iný materiál, ktorý by vám aj tak nevydržal ako plexisklo od novotechno.sk? Mali by ste využiť možnosť kontaktovať práve v tejto chvíli zodpovedných ľudí z novotechno.sk. Je dôležité, aby ste plexisklo mali vopred pripravené práve preto, aby ste si už budúcu sezónu mohli pestovať rastlinky v novom skleníku.

PVC hadice od novotechno.sk

Čo by ste povedali na nové hadice od kvalitného výrobcu? Mali by ste ich dobre pozrieť, jednu z nich by ste mohli mať už onedlho na svojej záhrade doma.

hadice

Novotechno.sk ponúka aj hadice pre tlakové vzduchové systémy a aj hadice do chladiacich systémov. Nebolo by na škodu, keby ste si ihneď objednali jednu domov. Tieto hadice inú na odbyt! Neváhajte si ich rýchlo kúpiť.

Potrebujete schladiť priestor, kde skladujete potraviny? Kúpte si priemyselné hadice od novotechno.sk.

Zdroj foto: (cemat.sk,novotechno.sk)

  • Kategórie

Podobné články