Zariadenie detskej izby

Reklamný článok - 20. apríla 2016 - 8114. zobrazení

Každá rodinka, ktorej sa narodí malé dieťatko, prispôsobí návyky najmladšiemu členovi rodiny. Ani u vás to nebude inak. Kvalitný spánok vášho dieťatka musí byť prvoradý a práve preto sa snažte v čo najkratšom čase zabezpečiť izbičku vášmu malému drobčekovi.

Ak sa vám zdá, že je ešte priskoro, prispôsobte svoju spálňu drobcovi. V detskej izbe, poprípade vo vašej spálni, by nemalo chýbať toto: kvalitná postieľka, obliečky do postieľky a dobrý zdravotný matrac, ktorý po ťažkom dni a aj noci umožní, aby ste sa dobre vyspali. Samozrejme dovtedy, kým sa nezobudí drobček.

Obliečky do postieľky

Aj tí najmenší spáči by mali mať pekné obliečky do postieľky. Myslite však na rozmery obliečok. Detské obliečky sú výrazne menšie ako obliečky na vašich posteliach. Pre dieťatko by ste mali vybrať kvalitnejší materiál ( najlepšie bavlnu ), ktorý neuškodí jemnej detskej pokožke a zabezpečí vám, že vaše dieťa sa nebude počas noci budiť.

Existuje množstvo návrhov detských obliečok. Detské motívy sú takmer nevyčerpateľné. Vyberajte si sloníkové, kačičkové alebo aj levíkové obliečky. Ak máte odrastené dieťatko, ktoré už rozpráva, spýtajte sa ho, ktoré zvieratko by chcelo. Nič tým nepokazíte. Dieťa si samo vyberie detskú obliečku. Pustite sa do sveta fantázie a vyberajte pre svoje dieťa najkrajšie obliečky.

Detské knižky

V detskej izbe nesmú chýbať detské knižky. Skúste príliš veľké množstvo rôznych hračiek nahradiť detskými knihami. Detské knižky budú rozvíjať fantáziu vašich detí. Investujte do detských omaľovaniek a knižiek. Uvidíte, že pre vaše dieťatko to bude prospešné. Detská izba bez hračiek a knižiek nebude detskou izbou. Myslite na to.

flea-market-970948_960_720

Najlepšie matrace v posteli

Nielen pre seba, ale aj pre svoje dieťa by ste mali kúpiť neškodné ortopedické matrace, ktoré majú za úlohu chrániť chrbticu a dopriať dobrý spánok. Ak máte staršie dieťa, ktoré už spáva samo v posteli, kúpte mu ortopedický matrac vhodnej veľkosti, na ktorom sa bude aj hrávať. Ani po dlhých hodinách hrania na tomto matraci vaše dieťa nepocíti bolesť. Ako správny rodič si dajte záležať na kúpe matraca. O chrbticu dieťaťa sa treba starať už odmalička.

family-457235_960_720
  • Kategórie

Podobné články