Zatepľovanie domov – aktuálny trend, ktorý by sa nemal zanedbať

Zatepľovanie domov – aktuálny trend, ktorý by sa nemal zanedbať

Reklamný článok - 19. apríla 2016 - 4306. zobrazení

Stav socialistických panelových domov je na zaplakanie. Bývate v takomto panelovom dome a snažíte sa presadiť myšlienku zatepľovania domov? Snažte. V súčasnosti môžete získať finančné prostriedky na obnovu vášho starého panelového domu. Zvyšujúci vek by mal byť dostačujúcim impulzom na to, aby ste sa ešte tento rok rozhodli pre kompletné zatepľovanie. Všetky informácie o zatepľovaní domov vám vie poskytnúť firma PS Stavy, ktorá samotné zatepľovanie domov aj realizuje. Má zatepľovanie domov prínos? Má a hneď niekoľko. Tu sú:

  • zvýšenie trhovej hodnoty,
  • zníženie celkových prevádzkových nákladov,
  • zlepšenie fyzického stavu panelového domu,
  • zvýšenie komfortu bývania ( menší únik tepla ),
  • predĺženie životnosti budovy.

Už len kvôli týmto bodom, ktoré sú veľmi významné, by ste mali premýšľať nad zateplením domov. Tento aktuálny trend je veľmi prospešný pre všetkých nájomníkov panelových bytov. Určite si to všimnete najmä pri úniku tepla, ktoré sa po zateplení výrazne zníži. Snažte sa ale regulovať teploty. Zvyknite si na nie príliš veľké kúrenie. Môže to byť pre vás zmena. Suchý vzduch vám určite nebude prospievať. Podmienky, aké ste mali predtým, sa určite zmenia. Nechávajte pootvorené všetky interiérové dvere a regulujte teplotu.

building-807799_640

Krby na dome sú čoraz populárnejšie

Okrem zatepľovania sa väčšina majiteľov domov zaujíma o krbové vložky. Krby sú veľkou dominantou domácnosti a mnoho majiteľov to vie patrične oceniť. Každá návšteva u vás doma bude vedieť oceniť takú krásu akou je krb s kvalitnou krbovou vložkou. Ak by ste chceli vyberať tie najlepšie krbové vložky, stavte sa u Zopkrby.sk. Skrášliť a spohodlniť si bývanie môžete nielen kvalitným zateplením, ale aj dobrým krbom, ktorý vám zabezpečí teplo a príjemné chvíľky vo dvojici s partnerom.

  • Kategórie

Podobné články