moderná spáľňa

Zaujímavé doplnky, ktoré oživia vašu spálňu

Reklamný článok - 19. decembra 2017 - 4308. zobrazení

V moderne zariadenej spálni jednoznačne nesmú chýbať doplnky, ktoré priestor ešte viac zútulnia a evokujú v nás pocit pokoja, lásky, nekonečnej pohody. Ak chcete spálňu trošku zmodernizovať, ale zároveň nechcete meniť posteľ, vymieňať vstavané skrine a kupovať nové okná, poradíme vám, aké doplnky by vám pomohli tento priestor oživiť.

V moderne zariadenej spálni

Nový prehoz na posteľ

Radi trávite voľné chvíle práve leňošením na posteli? To by vám v tom prípade nemal chýbať prehoz na posteľ. Odporúčame farbu prehozu prispôsobiť farbe stien. Ak ste si dali tmavý nábytok do spálne, napríklad v orechovej farbe, odporúčame vám kaki prehoz. Tmavozelená a tmavohnedá k sebe dokonale pasujú! Prehoz vám ochráni posteľné obliečky pred špinou a prachom, najmä však pred špinou.

Nový prehoz na posteľ

Dekoračné vankúše

Niektorým síce zavadzajú a vedia si ich skôr predstaviť na sedacej súprave, odporúčame vám kúpu dekoračných vankúšov na posteľ. Ak radi čítate knihy, počúvate hudbu a popritom ležíte v spálni, poskytnú vám dostatočné pohodlie. Ak máte staršie vankúše, ktoré nepoužívate a viete šiť, starý nepotrebný vankúš zmenšite, kúpte si obliečku na dekoračný vankúš a použite ho ako dekoračný vankúš, či už v obývačke, alebo v spálni. Niektoré dekoračné vankúše sú veľmi drahé a ak máte doma nepoužívané vankúše, na ktorých ste kedysi spávali,môžete ich aspoň takto zúžitkovať.

Dekoračné vankúše

Takéto dekoračné vankúše zúžitkujú aj vaše deti v detskej izbe. Keď pôjdu spať, jednoducho im ich preložíte na rastúcu stoličku, ktorú majú pri písacom stole.

Obraz z vlastnej fotografie

Ak vás už nudia obrazy, ktoré máte na stenách v spálni, dajte si vytvoriť obraz na plátne, najlepšie z vlastnej fotografie. Dajte si vyhotoviť napríklad spoločnú fotku vás a vašich detí. Poprípade ak máte radi obrazy s prírodnými motívmi, odfoťte si na kvalitný foťák prírodu – miesto, ktoré máte radi a dajte si z neho vytvoriť obraz.

  • Kategórie

Podobné články