Záverečné úpravy bytu? Je to hračka!

Záverečné úpravy bytu? Je to hračka!

Reklamný článok - 17. apríla 2015 - 4430. zobrazení

Sťahujete sa do nového. Konečne! Váš vytúžený byt je nielen postavený ale aj skolaudovaný a vám už skutočne nebráni nič v tom, aby ste sa presťahovali. Viete však, že budete musieť doladiť ešte pár detailov, tie ale zvládnete dokončiť aj „za behu“. Nemáte ešte kľučky na dverách, vešiak vo vstupnej hale vám taktiež chýba, steny sa vám zdajú príliš prázdne. Nič, čo by ste za pár dní nezvládli napraviť. Alebo žeby predsa?

Začnime od toho najdôležitejšieho. Dvere bez kľučiek sa vám občas pri zatváraní vyšmyknú z ruky, buchnú a narobia väčší rachot ako nálety na Drážďany. Nechcete, aby si susedia o vás mysleli, že máte talianske manželstvo. Ako vybrať kľučky na dvere? Dajte si pozor na to, aby ste si kúpili kľučky do interiéru, exteriérové by vyzerali v byte smiešne. Keď uvidíte všetky tie tvary, farby a typy, budete si myslieť, že je to nadľudský výkon vybrať si. Nie je. Tvar kľučky si vyberte jednoducho ten, ktorý sa vám páči, nie je to žiadna veda. Farbu zvoľte podľa toho, aby vám ladila s ostatnými bytovými doplnkami. A ako vybrať vhodný typ? Vyberte si ten, ktorý budete vedieť sami namontovať, načo volať inštalatéra?

door-lock

Pri kúpe nábytkových vešiakov budete mať opäť podobnú dilemu ako pri kľučkách. Rôzne prevedenia a tvary vešiakov vám ponúknu skutočne široký výber, preto z toho nerobte vedu a vyberte tvar, ktorý sa vám opäť bude páčiť. Ak vám niektorý vešiak pripomína chobotničku, vyberte tento – vy si budete mať kde zavesiť kabáty a vaše deti budú mať z neho radosť. Ale pozor, nech je rovnakej farby ako kľučky a ostatné bytové doplnky.

art

Dvere už dokážete ticho zatvárať, kabáty a bundy majú kde visieť, čo teda urobíme s prázdnymi stenami?Jedinečné obrazy do bytu dodajú vašej stene to, čo jej chýbalo – šmrnc. Navyše ich výber je jednoduchší ako pri kľučkách či vešiakoch. Vyberte si tie obrazy, ktoré sa vám páčia najviac. Aké jednoduché! Hor sa do posledných úprav nového bytu, nech sa vo vašom hniezde cítite čo najskôr ako doma.

  • Kategórie

Podobné články