Zle dispozične riešený byt – Ako ušetriť priestor?

Zle dispozične riešený byt – Ako ušetriť priestor?

Reklamný článok - 19. apríla 2016 - 6414. zobrazení

Dispozícia vášho bytu vám nevyhovuje a radi by ste na tom niečo zmenili? Podaktorí z vás natrafia na problémy, pri ktorých sa zmena dispozície bytu nedá zrealizovať. Ako si však poradiť s nevyhovujúcimi miestnosťami v byte? Dá sa popasovať aj s takým problémom akým je zlé dispozičné riešenie? Verte, že dá. Ako na to?

blinds-353871_1280

Vyberte si vonkajšie rolety a šetrite miesto

Máte pocit, že vždy, keď prejdete okolo zastretých okien, narážate na žalúzie? Problematické riešenie môžete odstrániť. Dispozične zle riešený byt spôsobuje, že žalúzie, ktoré máte na oknách, vám príliš zavadzia. Odporúčame vám poobzerať sa po vonkajších roletách, ktoré síce budete ovládať z interiéru, ale zato vám nebudú vôbec zasahovať do miestnosti. Zamerajte sa osvedčené vonkajšie rolety, ktorých cena nie je až podozrivo nízka. Práve za podozrivo nízkymi cenami sa môže skrývať nekvalita a krátka životnosť výrobku. Osvedčené plastové rolety sa osvedčili aj ako ochrana voči vlámaniu. Myslite na svoje bývanie. Popasujte sa so zlou dispozíciou a kúpte si priestorovo nenáročné vonkajšie plastové rolety. Manipulácia s nimi je príliš jednoduchá.

Málo úložného priestoru?

Zlé dispozičné riešenie bytu vám nedovolí zaobstarať si viac skríň. Málo úložného priestoru je postrachom pre mnohé domácnosti. Ak aj vy máte takýto problém, skúste sa vynájsť takýmto spôsobom: kúpte si vešiaky na nábytok. Práve takéto vešiaky vám ušetria priestor. Nebudete vôbec pociťovať zlé dispozične riešené miestnosti, ktoré vám nedovolí kúpiť si ďalšie skrine s úložným priestorom. Vynikajúce riešenie, nemyslíte?

be-1230271_960_720

Viac miesta na sedenie

Zle dispozične riešený byt neposkytuje veľa miesta na sedenie. Príde k vám návšteva a vy ju nemáte kde usadiť. Alebo aj máte a vy si nemáte kde sadnúť? Neseďte po zemi. Aj keď to niektorým možno príde pohodlné, niektorí radšej preferujú taburetky alebo nejaké kreslá. Ak by sme vám mohli odporučiť, skúste si do svojho zle dispozične riešeného bytu kúpiť nenáročné sedacie vaky. Keď ich nebudete potrebovať, odložíte ich bokom. Horšie by to bolo so sedačkou, ktorú len tak bez pomoci druhej osoby neprenesiete z miesta na miesto. Šetrite priestor v zle dispozičnom byte. Uvidíte, že takéto riešenie vám príde najideálnejšie.

  • Kategórie

Podobné články