Spálňa vintage štýl

3 tipy na praktické zariadenie spálne

Reklamný článok - 26. apríla 2019 - 4577. zobrazení

Spálňa je miesto, ktoré slúži na náš oddych a preto musí spĺňať tie najvyššie kritériá pohody a komfortu. Potrebujeme si tam dobre oddýchnuť, nabrať sily a najmä si dobre pospať. V našom dome, resp. byte je dôležité zariadenie každej jednej miestnosti, spálňa v tom však má svoje vlastné, špecifické postavenie.

Správne a praktické zariadenie spálne je veľmi dôležité pre váš spánok, váš komfort a celkovo aj pre váš život. Takže prinášame tri jednoduché tipy na to, ako si uľahčiť zariadenie spálne.

V jednoduchosti je krása

Netreba to zbytočne komplikovať. Cítili by ste sa dobre v miestnosti, kde je neskutočne veľa drobných vecí a celý priestor je niečím zaprataný a vy sa tam ani pomaly neviete pohnúť? Určite nie. A ak vás nebude baviť samotné zariaďovanie spálne, tak sa tam asi ani nebudete cítiť dobre. Takže nekomplikovať, dať si jednoduchý plán a toho sa držať, to je kľúč pre správne zariadenie si spálne.

Minimalistická spálňa

Využite šatníkové skrine

Veľmi populárne sú v posledných rokoch šatníkové skrine s posuvnými dverami, ktoré sú nesmierne praktické z pohľadu priestoru. Vieme, že šatníkové skrine sa ťahajú do výšky, takže ich viete jednoducho inštalovať tak, aby nezaberali zbytočne veľa priestoru vo vašej spálni. Zároveň sú esteticky pekné a ponúkajú dostatok priestoru na uloženie vašich vecí. Šatníkové skrine sú v súčasnosti „in“ a sú naozaj vhodným doplnkom do vašej spálne.

Dominantou posteľ

Kľúčovým prvkom spálne musí byť posteľ, tá musí byť pohodlná, aby ste sa v nej dobre vyspali. Po výbere kvalitnej postele sa môžete venovať aj ďalším prvkom, ako sú napríklad komody do spálne, stolíky, nočné stolíky či ďalšie doplnky v priestore. Ale treba myslieť na to, že dominantnou je posteľ, tá je dôležitá a musí byť absolútnou prioritou v danom priestore.

Posteľ v interiéri
  • Kategórie

Podobné články