Luxusné vianočné stromčeky premenia váš domov na rozprávku

Ako si vybrať ten najkrajší umelý vianočný stromček?

Adventný veniec ako bytová dekorácia

Ako vniesť čaro adventu do domácnosti?

Ako vniesť do interiéru staré dobré časy?

Dekorácie do interiéru

V interiérovom dizajne už dlhší čas letí spojenie minimalizmu a prírodných prvkov. To vedie k výberu doplnkov z prírodných materiálov, ktoré nie sú veľké ani extravagantné. Jednotlivé dekorácie do interiéru vynikajú skôr dôrazom na detail, ktorý dokáže oživiť aj väčší priestor. Kľúčovým môže byť aj tvar, odtieň a schopnosť dekorácií do interiéru v kontexte zladenia s inými doplnkami.

Výzdoba interiéru nemusí byť iba sviatočnou záležitosťou. Niekoľko štýlových doplnkov nám jednotlivé miestnosti a atmosféru v nich môže oživiť kedykoľvek počas roka. Čo je najlepšie, na takéto oživenie nie sú potrebné žiadne veľké dizajnérske zmeny.

Trendy sa neustále menia. Na scénu môžu kedykoľvek prísť rôzne variácie dekorácií do interiéru, ktoré sú v súčasnosti považované skôr za alternatívne. Tie, ktoré sú v móde dnes, zas môžu upadnúť do zabudnutia. Pre mnohých však trendy nie sú vôbec dôležité. Vhodné dekorácie do interiéru si majitelia nehnuteľností vyberajú podľa svojho vlastného vkusu a sympatií k jednotlivým interiérovým štýlom.