3D vianočný stromček

Luxusné vianočné stromčeky premenia váš domov na rozprávku

Reklamný článok - 29. októbra 2023 - 1008. zobrazení

Bol raz jeden stromček, ktorý svojím pôvabom dokázal každého očariť. Sviežo zelený, ligotavý a dokonale súmerný. Svoju čerstvosť si zachoval celé sviatky, pretože bol umelý. Väčšina jeho obdivovateľov to však ani netušila. Preto sa luxusné vianočné stromčeky tešia čoraz väčšej priazni.

Elegantný doplnok vašich Vianoc

Luxusným vianočným stromčekom veru nemôžeme nazvať hocijaký. Nech sa vaši známi rok čo rok hrdia obrovským živým vianočným stromčekom v jedálni, verte tomu, že ich svojím vzhľadom teší iba pár dní. Sviežosť sa zo stromčeka vytratí rýchlo, a tak začnú konáre onedlho prevísať pod ťarchou ozdôb a na zemi sa bude nachádzať čoraz viac ihličia. Ak hľadáte elegantný a luxusný vianočný stromček, ktorý bude reprezentatívny po celé sviatočné obdobie, určite sa rozhodnite pre umelý vianočný stromček. Najluxusnejším variantom je 100 % 3D vianočný stromček, ktorý je celý zhotovený z trojrozmerného ihličia.

Jedličky a smreky rôzneho charakteru

Medzi luxusnými vianočnými stromčekmi každý nájde svojho favorita. Nejde len o to, aby nám stromček vyhovoval z hľadiska rozmerov. Občas sme nútení hľadať kompaktnejšie tvary, ktoré sa zmestia aj do menších priestorov. Tu je jednoznačným víťazom úzky vianočný stromček. Dostatočne výrazný, a napriek tomu nezavadzia. Stromčeky so 100 % 3D ihličím sú dostupné v obľúbených výškach 180 cm a 220 cm, vďaka čomu sa hodia aj do menších bytov alebo kancelárií. Môžete si vybrať z ponuky zasnežených vianočných stromčekov či klasických zelených jedličiek a smrekov. Aj vy budete žasnúť nad tým, ako verne kopírujú vzhľad skutočného stromčeka.

Luxusný 3D vianočný stromček

Luxusné stromčeky vystupujú z radu

Vieme, ako po sviatkoch končia živé vianočné stromčeky. Rok čo rok si robíme nemalé výdavky a po 2 týždňoch je po paráde a vyschnutý stromček odnesú mestské služby. O nič lepšie na tom nie sú klasické PVC stromčeky, ktoré po 5 či 10 rokoch vypovedia svoju službu. Dvojrozmerné ihličie skrátka časom stratí svoj tvar a začne zo stromčeka padať rovnako ako to živé. A možno si aj vydýchneme, pretože dostaneme šancu vybrať si vianočný stromček vytvorený z moderných a trvácnych materiálov, ktorý v našej obývačke nebude stáť ako strašiak v poli, ale ako kráľ lesa. Luxusné vianočné stromčeky sa na rozdiel od 3D stromčekov (kombinácia 3D a 2D ihličia) vyrábajú iba z trojrozmerného ihličia. To tvorí aj vnútro stromčeka, teda menej viditeľné časti.

Ako dlho vydržia

100 % 3D vianočné stromčeky sa vyrábajú z odolného polyetylénu pomocou foriem, a tak každá vetva a ihličie získava verný trojrozmerný charakter. Nečudujme sa preto, že sú tieto stromčeky drahšie. Investovaním do kvalitného produktu získate stromček na celý život. Tu už nehovoríme len o desiatich rokoch, budú ich desiatky. Kým sa nerozhodnete pre iný typ stromčeka, väčší, menší, objemnejší alebo užší. Už nemusíte každé sviatky myslieť na kúpu vianočného stromčeka. Vašou jedinou úlohou bude do detailov si premyslieť výzdobu luxusného umelého stromčeka, ktorý sa stane pevnou súčasťou vašich každoročných Vianoc.

Zdroj fotografií: www.shutterstock.com

  • Kategórie

Podobné články