originálne ozdoby na vianočný stromček

Vytvorte si originálne ozdoby na vianočný stromček

Redakcia - 23. decembra 2019 - 7270. zobrazení

Pomaly sa blíži čas, kedy budeme sláviť najkrajšie sviatky v roku. Vianoce sú v našich končinách vnímané ako obdobie, počas ktorého sa zíde celá rodina. V domácnosti panuje pokoj a pohoda a z kuchyne sa nesú tie najlahodnejšie vône sladkých koláčikov. Nezabudli ste však aj na originálne ozdoby na vianočný stromček?

Hurá do zdobenia!

S Vianocami sa spája viacero zvykov a tradícií, ktoré väčšina z nás dodržiava už desiatky rokov. Jedným z nich je aj zdobenie vianočného stromčeka. Tešia sa naň starší aj mladší. Chceli by ste, aby váš stromček vyzeral nevšedne a originálne?

Perníky - ozdoby na vianočný stromček

Skúste klasické ozdoby na vianočný stromček vymeniť za rôzne perníčky z domácej výroby. Perníčky môžu byť tradičnej okrovej farby ozdobené bielou alebo červenou polevou. Vďaka vašej fantázii môžete vykúzliť tie najkrajšie vianočné ozdoby…

Vianoce po ekologicky II. – ekologické balenie darčekov

Viete ako na ekologické balenie darčekov? Aké typy baliacich materiálov sú najekologickejšie? Sú Vianoce ekologickými? Ak nie, ako to zmeniť?

Ekologické balenie darčekov

Ozdoby na vianočný stromček: Originálne snehové vločky

Ste kreatívni a radi vymýšľate rôzne netradičné ozdoby a doplnky? Ak ste si na túto otázku odpovedali áno, potom vám do pozornosti dávame snehové vločky z cestovín. Vďaka ním si môžete doma vyrobiť originálne ozdoby na vianočný stromček, ktoré ocení každá návšteva.

Ozdoby na vianočný stromček

Na výrobu potrebujete iba cestoviny, lepidlo a chuť do práce. S lepením začnite vždy od stredu. Na záver vločky potrite bielou farbou alebo ich posypte trblietkami. Do tejto kreatívnej práce môžete zapojiť aj vaše deti, ktoré budú mať veľkú radosť a naučia sa niečo nové. Určite si pri tom užijete kopec zábavy.

Stavte na bielu…

Pre ľudí s väčšou odvahou máme ďalší tip ako zmeniť tradičný vianočný stromček. Upustite od klasickej zelenej a skúste zvoliť bielu farbu. V súčasnosti môžete v obchodoch dostať rôzne druhy vianočných stromčekov v rôznych farebných kombináciách.

Inými vianočnými ozdobami, ktoré si môžete vyrobiť sú vianočné gule z polystyrénu. Fantázii sa ani v tomto prípade medze nekladú. Pri zdobení a tvorení rôznych ozdôb na váš vianočný stromček vám želáme množstvo zábavy.

Text: Martina Zvolanská

  • Kategórie

Podobné články