O nás

Internetový magazín Štýlové Bývanie patrí medzi slovenské portály zamerané na široké spektrum tém. Prostredníctvom jednotlivých kategórií umožňuje náhľad do viacerých oblastí, ktoré súvisia s bývaním. Každá z kategórií prináša aktuálne články, ktoré čitateľovi ponúknu inšpiráciu, užitočné tipy a praktické návody, ako bývať zdravo, komfortne a štýlovo.

Magazín Štýlové Bývanie je rozdelený do 7 hlavných kategórií. Každá z nich obsahuje ešte niekoľko podkategórií, ktoré sa špecializujú na konkrétne oblasti a tým umožňujú čitateľovi dostať sa k cenným informáciám. Vďaka viacerým kategóriám so širokým záberom pútavých tém obohateným o najaktuálnejšie novinky mu magazín pomôže vytvoriť komplexný prehľad o interiérovom dizajne, architektúre, stavebníctve aj o práci v záhrade. Pre spestrenie a širší rozhľad nechýbajú ani zaujímavosti a kuriozity zo sveta umenia.

Architektúra

Svet architektúry, ktorý je neodmysliteľnou súčasťou života ľudí už od čias starých civilizácií, prináša neustále zaujímavé novinky. Čitateľ sa v magazíne oboznámi s významnými menami architektov, s inšpiratívnymi návrhmi rôznych typov budov aj s atraktívnymi projektmi, ktoré boli zrealizované na Slovensku alebo v zahraničí. V článkoch získa inšpiráciu aj pri tvorbe návrhu projektu svojho domu alebo inej nehnuteľnosti.

Bývanie – Interiér

V interiéri trávime podstatnú časť života. Jeho zariadenie má obrovský vplyv na našu duševnú pohodu. Kategória zameraná na oblasť bývania a interiéru prináša množstvo tém, ktoré slúžia ako inšpirácia pri zariaďovaní obytného alebo pracovného priestoru. Na čitateľa čaká mnoho užitočných tipov a praktických návodov, vďaka ktorým si vyberie vhodný interiérový štýl či kombinácie farieb, motívov a materiálov pasujúcich do konkrétneho interiéru.

Reality

S témou bývania súvisí aj dianie na realitnom trhu. Aktuálne informácie o chystaných alebo už zrealizovaných projektoch pomôžu čitateľovi získať prehľad o dianí v oblasti realít. Témy súvisiace s realitami prinášajú aj užitočné rady využiteľné pri výstavbe, rekonštrukcii alebo predaji nehnuteľnosti. Čitateľ získa aj zaujímavé investičné tipy a podrobné návody, ako má postupovať pri vybraných právnych a administratívnych úkonoch.

Stavba – Rekonštrukcia

Na čo myslieť pri prestavbe? Akú úlohu zohráva zateplenie? Koľko investovať do výstavby alebo modernizácie? Odpovede nielen na tieto otázky prinášajú vždy aktuálne témy spojené so stavbou a rekonštrukciou. Čitateľ sa v magazíne dozvie, ako zvládnuť rekonštrukciu celej nehnuteľnosti alebo jednotlivých miestností čo najlepšie a najlacnejšie. Popritom nadobudne prehľad o všetkých povinnostiach, ktoré mu pri výstavbe alebo rekonštrukcii vyplývajú zo súčasnej legislatívy.

Štýl a dekor

Atraktívne dekorácie a bytové doplnky sa postarajú o oživenie každého interiéru. Zároveň mu vnesú typický rukopis a udajú jeho charakter. Možností, ako nájsť tie najvhodnejšie doplnky, je nekonečne veľa. Magazín prináša množstvo trendy inšpirácií na výber rôznych doplnkov, dekorácií a iného interiérového vybavenia v rôznych štýloch od klasických až po tie moderné. Popri množstve interiérových aj exteriérových doplnkov, ktoré aktuálne ovládajú trendy, sa magazín venuje aj ručne vyrábaným dekoráciám a postupom ich výroby.

Umenie – Kuriozity

Umelecké diela patria k dekorovaniu a zdobeniu interiérov aj exteriérov. Mnohé z týchto diel sa do sveta umenia a dizajnu zapísali ako kuriozity, ktoré vzbudzujú pozornosť futurizmom či extravaganciou. Najslávnejšie z nich sú predstavené v kategórii, ktorá sa zaoberá umením. Na čitateľa čaká široký prehľad kuriozít a umeleckých diel z domácej aj zahraničnej scény, ktoré boli vytvorené pre súkromné priestory aj verejné priestranstvá.

Záhrada – Exteriér

K zdravému a komfortnému bývaniu patrí aj čistý a upravený exteriér domu. Pre čitateľov sú pripravené série viacerých článkov o tom, ako sa starať o záhradu a ako pestovať jednotlivé plodiny. Nechýbajú ani tipy na elegantné záhradné dekorácie s podrobnými návodmi, ako ich zakomponovať do exteriéru. Na svoje si prídu aj milovníci liečivých rastlín, ktorí sa dozvedia o čase zberu, možnostiach spracovania aj liečivých účinkoch desiatok druhov.

Magazín Štýlové Bývanie ponúka priestor aj firmám a e-shopom, ktoré chcú prezentovať svoje služby a produkty. Využiť môžu reklamný priestor alebo možnosť publikácie PR článkov. Tie budú uverejnené v rámci jednotlivých kategórií s odkazmi na internetovú stránku danej firmy alebo e-shopu. V prípade záujmu si firma alebo e-shop môže objednať aj napísanie PR článkov, nielen ich publikáciu.