O nás

O nás Štýlové Bývanie

Štýlové Bývanie je…

Internetový magazín o architektúre, bývaní, realitách, stavebníctve, interiérovom a exteriérovom dizajne a záhrade. Na našom portály nájdete rôzne inšpirácie, užitočné nápady a tipy zo všetkých oblastí bývania, ale aj bytových doplnkov a dekorácií.

Obzvlášť jedinečnou je kategória Záhrada – Exteriér, v rámci ktorej nájdete praktické články, ktoré obsahujú tipy, rady, ale aj praktické návody, ktoré bezpochyby vo svojej záhrade využijete!

Ponúkame vám tiež možnosť spropagovať vašu firmu, e-shop alebo produkty prostredníctvom reklamy alebo publikovania PR článkov.

Chcete propagovať svoju firmu, e-shop alebo produkty?

Ak premýšľate nad propagáciou vašej firmy, e-shopu alebo produktu prostredníctvom zaujímavého PR článku z oblasti architektúry, bývania, realít, stavebníctva alebo záhrad, tak vám ho po splnení všetkých podmienok radi uverejníme.

PR článok, ktorý má byť publikovaný na portály Štýlové Bývanie musí mať zmysluplný obsah! Nesmie sa jednať o článok, ktorý by bol skopírovaný, to platí, aj pre vybrané časti článku, musí mať konkrétneho autora, nesmie byť publikovaný na iných weboch a mal by mať náležitú výpovednú hodnotu.

Hlavným dôvodom, prečo by ste si mali dať uverejniť PR článok v našom internetovom magazíne je možnosť vybrať si z veľkého množstva kategórii, v ktorých bude PR článok uverejnený a osloviť tak, čo najviac čitateľov.

pekne byvanie

Publikácia PR článkov zohráva kľúčovú úlohu pri link buildingu. Dôsledkom publikácie PR článkov je zlepšovanie pozícií vybraných vstupných stránok, resp. kľúčových slov vo výsledkoch vyhľadávania. Zlepšenie pozícií má za následok zvýšenie organickej návštevnosti konkrétnej webovej stránky z výsledkov vyhľadávania a zvýšenie CTR pre danú vstupnú stránku.

Ponúkame uverejňovanie PR článkov a tlačových správ za bezkonkurenčné ceny!!!

V PR článkoch sú umiestňované spätné odkazy, ktoré zvyšujú autoritatívnosť, resp. domain a URL rating propagovanej webovej stránky, čo v konečnom dôsledku môže viesť k zvýšeniu konverzného pomeru na danom webe.

Pokiaľ nemáte čas vytvoriť kvalitný PR článok, resp. prezentáciu vašej firmy, e-shopu alebo produktu, neváhajte nás kontaktovať!

Radi vám kvalitný PR článok napíšeme!

V prípade záujmu o propagovanie formou reklamy, PR článku alebo iných foriem propagácie, nás neváhajte kontaktovať na emailovej adrese info@stylovebyvanie.sk.

Internetový magazín Štýlové Bývanie