Vianoce 2020

Príliš nápadné, možno gýčové, alebo naopak, decentné? Vianočné ozdoby i dekorácie majú rôznu tvár

Reklamný článok - 18. novembra 2020 - 1999. zobrazení

Sto ľudí, sto chutí. Platí to v mnohých oblastiach života, ani Vianoce nie sú výnimkou. A viete, čo je na tom všetkom najkrajšie? Nemusíme sa vôbec obmedzovať, čo sa týka vianočnej výzdoby. Neexistujú totiž žiadne pevne stanovené pravidlá, ktorých porušenie by bolo previnením.

Ak sa vám páči fialová či modrá farba a chcete si vianočný stromček ozdobiť vianočnými guľami v týchto farbách, tak napokon, prečo nie?! Je to iba na vás!

Myslíte si, že sú už prežitkom? Mýlite sa!

Stretnete sa s kamoškou, ktorá vám bude tvrdiť, že vianočné gule sú prežitkom doby minulej a obyčajným gýčom? Určite nedajte na jej reči, ak sa vám tento typ ozdoby páči. Zariaďte si Vianoce podľa svojich predstáv, aj čo sa týka vianočných ozdôb a dekorácií.

Ak sa vám páčia na stromčeku vianočné gule, tak si ho jednoducho nimi vyzdobte. Výber materiálu, veľkosti či farieb vianočných gúľ je iba na vás a na vašom štýle. V súčasnosti na trhu existuje množstvo rôznych zaujímavých a štýlových vianočných gúľ, ktoré rozžiaria nielen váš stromček, ale aj tváre vašich detí. Môžete si tak vytvoriť dokonalú vianočnú atmosféru vo svojej rodine.

Vianočné dekorácie v roku 2020: Aké sú tohtoročné trendy?

Viete, aké vianočné dekorácie sú trendom v roku 2020? Sú to tzv. „Urob si sám“ dekorácie alebo ekologické vianočné dekorácie? Trendom sú…

Drevené vianočné dekorácie

Nezabudnite si vyzdobiť aj ostatné miestnosti v dome

Pravdepodobne je obývačka miestnosťou, ktorú každoročne na Vianoce zdobí stromček. Je to miestnosť, v ktorej cez sviatky trávime najviac času s rodinou či priateľmi. K Vianociam však patria aj iné vianočné ozdoby a vhodné vianočné dekorácie, ktorými si skrášľujeme svoje príbytky.

Ktoré vianočné dekorácie by nemali chýbať v našich domácnostiach? Určite tie, ktoré by mali zdobiť vaše dvere, aby si ich hostia všimli, keď prídu na návštevu. Nezabudnite ani na drobné maličkosti, ktorými môžete skrášliť kuchyňu, chodbu, spálňu či detskú izbu. Môže ísť o rôzne vianočné figúrky, sviečky, obrusy či svietniky a pod.

Zdroj obrázkov: Photographee.eu / Shutterstock.com

  • Kategórie

Podobné články