Na návšteve v Nostalgii

Na návšteve v Nostalgii

Reklamný článok - 14. decembra 2018 - 7506. zobrazení

Nostalgia Shop je príznačný názov štýlového obchodu, ktorý nájdete v Poprade na Okružnej ulici č. 18. Už pri vstupe do predajne vás ovanie atmosféra zašlých čias, nostalgie, vecí a vecičiek, s ktorými ste sa stretli v mladosti a neskôr ste mali pocit, že sa zo sveta úplne vytratili.

Kamenná predajňa a e-shop Nostalgia Shop

Nostalgia Shop vám však ponúka cestu do minulosti, kedy slovo štýl malo nadčasový význam a bolo dokonalým odzrkadlením toho najlepšieho vkusu. Ak túžite po štýlových dekoráciách neváhajte a navštívte náš kamenný obchod alebo e-shop – nostalgiashop.sk.

kamenna predajna nostalgia shop

V našom kamennom obchode, z ktorého sa vám bude ťažko odchádzať, nájdete najrôznejšie bytové doplnky a dekorácie, ktoré oživia alebo zveľadia váš interiér. Či už je to štýlový nábytok, ktorý dodá vášmu interiéru nostalgickú atmosféru, rôzne druhy dekoračných predmetov so špeciálnou starou povrchovou úpravou alebo bytové doplnky a dekorácie reprezentujúce rôzne „štýly“ – vrátane provensálskeho, vintage, retro alebo stredomorského štýlu.

velkoobchod nostalgia shop

Jedinečné výrobky, ktoré nenájdete všade

V prípade výrobkov, ktoré nájdete v tomto obchode nejde o žiadnu priemyselnú veľkovýrobu, ale o unikátne výrobky pochádzajúce z malých alebo limitovaných sérií. Všetky výrobky, ktoré nájdete v Nostalgia Shop sú v skratke jedinečnými.

interier kamennej predajne nostalgia shop

Sortiment v našom kamennom obchode dokáže spomaliť váš uponáhľaný deň. Nakupovanie sa tu stáva oddychom… Ak ste z blízkeho okolia Popradu alebo cez Poprad len prechádzate, neotáľajte ani sekundu. Navštívte našu predajňu a pripomeňte si nostalgické časy jedinečných a štýlových vecí.

„Kamennú predajňu Nostalgia Shop sa oplatí navštíviť aj z iného dôvodu, než je bežné nakupovanie. Táto predajňa je malou galériou nachádzajúcou sa priamo na ulici…“ Odpovedala nám spokojná zákazníčka na otázku, prečo odporúča navštíviť práve našu kamennú predajňu.

predajna nostalgia shop

O Nostalgia Shop

Firma Nostalgia Shop pôsobí na slovenskom trhu od roku 2007. Prostredníctvom internetového obchodu nostalgiashop.sk sme obslúžili stovky spokojných zákazníkov z celej Slovenskej republiky a zahraničia.

Ak však máte záujem vidieť naše výrobky a kamennú predajňu na vlastné oči, navštívte nás v Poprade na Okružnej ulici č. 18. Tešíme sa na vašu návštevu!

Foto: nostalgiashop.sk

  • Kategórie

Podobné články