Na návšteve v Nostalgii

Na návšteve v Nostalgii

Redakcia - 16. marca 2013 - 4227. zobrazení

Nostalgia shop je priliehavý názov štýlového obchodu, ktorý nájdete na  Okružnej 18 v Poprade. Už pri vstupe do predajne vás ovanie atmosféra zašlých čias, nostalgie, vecí a vecičiek  s ktorými ste sa stretli v mladosti a neskôr sa zo sveta úplne stratili. Takže ak máte chuť na cestu do minulosti, kedy zariadenie malo nadčasový štýl, skvelý dizajn a nakupovanie bola len zábava, tak navštívte kamenný obchod v Poprade.

velkoobchod

V obchode, z ktorého sa ťažko odchádza nájdete všetko, čo sa týka zariadenia vášho interiéru. Od štýlového nábytku, ktorý vytvorí vo vašom interiéri nadčasovú atmosféru, až po malé dekoračné predmety so starou povrchovou úpravou. Okrem toho, že predstavujú rôzne štýly, vrátane provensálskeho, vintage, retro alebo schátralého stredomorského štýlu, vám v obchode ponúknu celý rad dizajnových výrobkov.

predajna-lod

Nejde pri nich však o priemyselnú veľkovýrobu, ale skôr unikáty pochádzajúce z malých sérií alebo limitovaných edícií, čím sa tovar z tohto obchodu stáva jedinečným. A ešte niečo, na každom výrobku vidieť, že bol vytvorený s umeleckým citom a osobnosťou starých majstrov.

V tomto obchode sa oplatí zastaviť aj z iného dôvodu, je malou galériou priamo na ulici.

Veci v ňom dokážu spomaliť váš uponáhľaný deň a nakupovanie tu je oddychom. Pripomeňte si dobu krásnych,milých a útulných vecí.

bytove-doplnky-velkoobchod

Okrem kamenného obchodu v Poprade, na svojom počítači nájdete aj internetový e-shop, do ktorého sa môžete ponoriť u vás doma. Aj on obsahuje široký sortiment výrobkov a štýlových doplnkov pre interiér i exteriér, ktorý vás na chvíľu zavedie do minulosti a možno aj osloví a zvedie k rozhodnutiu mať ho vedľa seba.

vzorkova-predajna

Ozdobte svoj domov vo veľkom štýle s kvalitnými bytovými doplnkami od Nostalgiashop.sk.  Ak máte záujem tovar zakúpiť si osobne a pozrieť si ho, navštívte predajňu v Poprade. Predajňa sa nachádza v širšom  centre  mesta  na  Okružnej ulici č.18

Foto: nostalgiashop.sk

  • Kategórie

Podobné články