Tulipány vo váze - jarné dekorácie

Privítajte jar aj v interiéri vašej domácnosti

Reklamný článok - 17. apríla 2019 - 4563. zobrazení

Zima je krásnym, ale za to veľmi chladným ročným obdobím. Pravdepodobne každý a jeden z nás po vianočných sviatkoch túžil vyjsť na svoju záhradku, vypiť si teplý čaj, vychutnávať si prvé teplé jarné lúče a pokochať sa rozkvitajúcou prírodou. Práve preto by ste mali privítať jar nielen v prírode, ale aj v interiéri vášho domova. My vám dnes poradíme, ktoré jarné dekorácie oživia a skrášlia váš interiér a čo všetko by ste mali urobiť preto, aby ste si jar vo vašej domácnosti užili naplno.

 Vpustite do vášho interiéru viac prirodzeného svetla

Odostrite závesy, vyhrňte látkové rolety a vpustite do vášho interiéru viac prirodzeného svetla. Po dlhej zime, kedy ste nemali možnosť užiť si dostatok prirodzeného svetla, vám takáto „zmena“ určite prospeje. Dlhé závesy a záclony nahraďte krátkymi, pokojne aj nejakými s jarnými motívmi.

Jarné dekorácie na stole

Použite kvetované vzory!

Menším oživením vašej domácnosti bude aj výmena neutrálnych, prípadne zimných dekorácií za typicky jarné dekorácie. Skúste jednofarebné dekoračné vankúše nahradiť kvetovanými, poprípade si len dokúpte nové obliečky. Vo vašom interiéri by mali prevládať kvetované vzory, ale pozor, vždycky ich kombinujte s neutrálnymi jednofarebnými dekoráciami. Medzi obľúbené dekorácie patria tiež obrusy s kvetovanými vzormi, poprípade umelé alebo živé kvety.

Náš TIP na obľúbené jarné dekorácie

Umelé tulipány

3D obliečky

Obrus

Kytica umelých tulipánov - jarné dekorácie
Hodnotenie

Cena: od 3.60 €

3D obliečky gerbera - jarné dekorácie
Hodnotenie

Cena: od 22.99 €

Obrus narcis - jarné dekorácie
Hodnotenie

Cena: od 13.79 €

Najobľúbenejšie prírodné jarné dekorácie? Kvety, kvety, kvety!

Do váz si kúpte čerstvé kvety – najvhodnejšími sú tulipány, ruže, narcisy alebo gerbery. Čerstvé kvety vašu domácnosť krásne prevoňajú a oživia váš interiér. Ak máte doma peknú vázu, môžete si vytvoriť jarné dekorácie aj sami. V obchodoch a kvetinárstvach sú tieto dekorácie zbytočne predraženými.

Tulipány ako prírodné jarné dekorácie

S pribúdajúcimi slnečnými lúčmi pravdepodobne vo vašej domácnosti odhalíte aj menšie nedokonalosti, napríklad poobíjané rohy nábytku alebo prasknutú dlažbu v kuchyni, ktorú však ľahko opravíte použitím odolného tesniaceho tmelu.

Ak viete háčkovať, uháčkujte si malé kvietky. Následne si zakúpte drevené dekorácie na ktoré povešate uháčkované kvietky spolu s jutovými stužkami. Inšpirácií na obľúbené jarné dekorácie nájdete na internete hneď niekoľko, tak načo kupovať drahé dekorácie, keď si ich môžete vyrobiť sami?

Kytica tulipánov - jarné dekorácie, ktoré oživia váš interiér
  • Kategórie

Podobné články