Privítajte jar aj v interiéri vašej domácnosti

Redakcia - 14. marca 2018 - 2550. zobrazení

Zima je krásnym, ale zato veľmi chladným ročným obdobím. Každý jeden z nás už po vianočných sviatkoch túžil vyjsť si na záhradku, vypiť si teplý čaj, vychutnávať si prvé teplé jarné lúče a pozerať sa na rozkvitnutú prírodu. Privítajte jar nielen v prírode, ale aj v interiéri vášho domova. Prineste si k vám domov trošku svetla a sviežosti.

 Vpustite viac prirodzeného svetla

Odostrite závesy, vyhrňte látkové rolety a vpustite do interiéru viac svetla. Po dlhej zime, kedy sme si nemali možnosť užiť toľko slnka, čo teraz na začiatku jari, vám takáto „zmena“ určite prospeje. Dlhé závesy a záclony nahraďte krátkymi, pokojne aj takými s jarnými motívmi.

Vpustite viac prirodzeného svetla

Kvetované vzory

Menším oživením domácnosti bude aj výmena dekorácií. Skúste jednofarebné dekoračné vankúše nahradiť kvetovanými, poprípade si len kúpte nové obliečky na dekoračné vankúše. V interiéri by mali prevládať kvetované vzory, ale pozor, kombinujte ich s neutrálnymi jednofarebnými.

Jarné upratovanie s drogériou z Rakúska - myAustria.sk

Do váz si kúpte čerstvé kvety – odporúčame tulipány, ruže, narcisy, gerbery. Odporúčame kupovať čerstvé kvety. Domácnosť krásne prevoňajú a prinesú jemné oživenie v interiéri vášho domova.

Kvetované vzory

S pribúdajúcimi slnečnými lúčmi odhalíte aj menšie nedokonalosti, napríklad poobíjané rohy nábytku alebo prasknutú dlažbu v kuchyni, ktorú ľahko opravíte použitím odolného tesniaceho tmelu.

Ak máte doma peknú vázu, vytvorte si jarnú dekoráciu aj sami. Natrhajte si bahniatka, konáriky a vyrobte si jarné dekorácie aj sami. V obchodoch a kvetinárstvach sú tieto dekorácie zbytočne predražené. Ak viete háčkovať, uháčkujte si malé kvietky. Kúpte si drevené jarné dekorácie a tie následne povešajte spolu s jutovými stužkami na konáriky. Inšpirácií na internete nájdete niekoľko, tak načo kupovať drahé dekorácie, keď si ich môžete vyrobiť?

Privítajte jar aj v interiéri

Privítajte jar aj v interiéri vašej domácnosti. Doneste si domov bahniatka a prvé jarné kvety. Kúpte si hyacinty, tulipány, narcisy a váš domov bude vyzerať oveľa krajšie.

  • Kategórie

Podobné články