Moderná kúpeľňa

Štýlové bývanie s modernou kúpeľňou

Reklamný článok - 23. júla 2020 - 3543. zobrazení

Niet zariadenia, ktoré by sa používaním neopotrebovávalo. Najviac používaním zariadením je zariadenie kuchyne, či kúpeľne. Kuchyňa a kúpeľňa sú vystavované parám a práve v týchto miestnostiach je najviac vlhkosti.

Ak uvažujete nad modernizáciou kúpeľne, poradíme vám, ako si ju zariadiť tak, aby vyzerala moderne, ale zároveň aj prakticky.

Moderný lesklý kúpeľňový nábytok

Aká by to bola kúpeľňa bez kúpeľňového nábytku? V moderných kúpeľniach jasne dominuje lesklý kúpeľňový nábytok. Biely, sivý, či čierny nábytok je v moderných kúpeľniach vítaný. V kombinácii s obkladom v prírodných farbách skvele vynikne. Lesklý nábytok odráža svetlo, čím miestnosť ešte viac presvetľuje.

Ak máte kúpeľňu menších rozmerov, odporúčame skôr vyberať biele závesné skrinky, ktoré vám ušetria priestor a zbytočne vám neukroja z už aj tak dosť mála priestoru. Lesklý kúpeľňový nábytok by mal byť z kvalitného materiálu, ktorý by mal odolávať vysokej vlhkosti, ktorá v kúpeľni je pri sprchovaní, či kúpaní. Objednávajte moderný kúpeľňový nábytok, ideálne lesklý kúpeľňový nábytok v bielej farbe. Tým nič nepokazíte.

Veľkoformátový obklad

Malé obkladačky, či mozaika bola v móde, avšak teraz viac letí veľkoformátový obklad. Miestnosť viac zväčší a ak si vyberiete veľkoformátové obklady v prírodných farbách – v béžovej, hnedej, v sivej, či v marhuľkovej farbe, kúpeľňa bude vyzerať sviežo a moderne.

Veľkoformátové obklady oceníte vo veľkých kúpeľniach s modernými priestrannými sprchovými kútmi, či voľne stojacimi vaňami. Výhodou je, že ich môžete dať aj do panelákovej kúpeľne, pretože vám ju opticky zväčšia. Pri obkladaní však nezabúdajte na kvalitnú hydroizoláciu, aby sa vám nový obklad neznehodnotil.

Aké výhody a nevýhody ponúkajú murované sprchové kúty?

Viete, aké výhody majú murované sprchové kúty? Na čo by ste pri ich realizácii nemali zabudnúť? Murované sprchové kúty nemajú mnoho nevýhod…

Murované sprchové kúty

Iné dôležité detaily

Ak si dávate vaňu, nezabúdajte si do modernej kúpeľne dať aj vaňovú zástenu. Všetko toto vám dovezie firma, ktorá predáva kúpeľňové vybavenie. Preprava tovaru, najmä takého, ktorý je problém odviezť vo vlastnom aute, je nevyhnutná a platí to aj pri kúpeľňovom vybavení, nábytku.

V kúpeľni nezabúdajte namontovať aj rebríkový radiátor, ktorý poslúži aj ako odkladací priestor na vlhké uteráky, či osušky.

Zdroj obrázka: Dariusz Jarzabek / Shutterstock.com

  • Kategórie

Podobné články