Smart chladnička

Chladnička je tá najlepšia skladníčka, ktorá myslí na vaše potraviny aj zdravie

Reklamný článok - 26. februára 2021 - 1270. zobrazení

Časy, keď bol najinteligentnejšou funkciou vašej chladničky zabudovaný výrobník ľadu, sú už dávno preč. Dnešné chladničky vám ponúkajú oveľa viac praktických, zábavných a užitočných funkcií. Od rýchleho chladenia až po obrovské dotykové obrazovky, disponujú tieto chladiarenské a mraziace zariadenia aj novými, odvážnejšími funkciami, s ktorými vás v našom článku oboznámime.

Aj nová chladnička vám potom môže pomôcť, prostredníctvom bezproblémového a efektívneho skladovania potravín, s dodržiavaním zdravej životosprávy a prípravou tých najchutnejších lahodných pokrmov v kuchyni.

Inteligentné zásuvky a zóny

Unavuje vás, že sa zeler príliš rýchlo zmenil na kašovitú zmes? V tom prípade si vyberte chladničku so vstavanou technológiou, ktorá zabraňuje množeniu baktérií, škvrnám a zápachu. Antimikrobiálne zásuvky sa o vaše čerstvé potraviny, zdravie a štíhlu líniu postarajú veľmi jednoducho a rýchlo.

Rýchlosť chladenia

Pridanie horúcich vecí do chladničky môže spôsobiť zvýšenie jej vnútornej teploty. Aj potraviny zo supermarketu pri izbovej teplote môžu častým otváraním chladničky rýchlejšie podliehať skaze, čo nie je dobrá správa ani pre váš tráviaci trakt. Na zmiernenie týchto výkyvov teploty preto vytvorili výrobcovia moderných chladničiek nastavenia rýchleho ochladenia použitím funkcie Power Cool, v prípade rýchleho zmrazenia Power Freeze.

Zásobník vody

V prípade horúcich letných dní máme často potrebu sa schladiť osviežujúcim nápojom. Na tento účel môžete zasa využiť inteligentný zásobník vody v chladničke. Vďaka tejto vlastnosti môžete potom kedykoľvek doplniť svojmu telu stlačením jedného tlačidla potrebnú hladinu vody s tým, že objem vody chladnička automaticky detekuje a pohár naplní po povrch automaticky podľa jeho veľkosti. U vybraných modelov chladničiek nájdete aj funkciu dávkovača perlivej vody alebo v úvode spomínaného ľadu.

Ako správne vybrať chladničku?

Ako správne vybrať chladničku? Chladnička patrí v každej domácnosti medzi spotrebiče, ktoré sú neustále v prevádzke a bez ktorých si…

Aký typ chladničky vybrať?

Dotykové ovládacie prvky

Áno, aj pri chladničkách vám moderné dotykové obrazovky dnes už umožňujú celú chladničku digitálne programovať a ovládať. Tie najmodernejšie už dokážu kontrolovať kalendár a informovať vás o stave potravín a teplote v interiéri chladničky. Mnohé modely podporujú Wi-Fi a disponujú aplikáciami na doplnenie potravín podľa zásob vo vnútri.

Tak sa o tom presvedčte a novú chladničku, s týmito alebo inými modernými funkciami, si do vašej domácnosti vyberte.

Zdroj obrázku: Light Field Studios / Shutterstock.com

  • Kategórie

Podobné články