Farebné kombinácie striech a fasád bez prekvapení

Farebné kombinácie striech a fasád bez prekvapení

Reklamný článok - 12. decembra 2018 - 5616. zobrazení

Sami si pohodlne pripravte vizualizáciu svojho budúceho domu s jednoduchým vizualizérom pre strechy a fasády rodinných domov od firmy Ruukki.

Nie všetky naše predstavy sa v skutočnosti vyplnia. Fantázia ponúka vízie, ktoré majú často len málo spoločného s realitou. To platí vo všetkých odvetviach, ale v prípade stavby vysnívaného domu možno dvojnásobne.

Ten, kto má rád prekvapenia sa pomôckami, ktoré dokážu načrtnúť budúci vzhľad domu a jednotlivých prvkov, príliš zaoberať nemusí. Pre ostatných je tu vizualizér od spoločnosti Ruukki s dostupnými typmi a farbami krytín, múrov, príslušenstva a odkvapového systému.

Ruukki krytina Adamante červená

Voľba správnej farebnej kombinácie sa zdá byť ľahkou úlohou, no len do okamihu, kým sa nerozhodujete pre svoje vlastné bývanie…

„Stavba domu je pre väčšinu ľudí zásadným životným krokom a investíciou. Je smutné dobehnúť takmer do cieľa a potom sa unáhliť voľbou farby a typu profilu strešnej krytiny, ktorá vás ruší a vlastne sa vám nepáči,” upozorňuje Jan Hála z divízie strešných krytín Ruukki.

srechy

Predísť takejto situácii dnes nie je vôbec zložité. Služba, ktorú ponúka Ruukki na svojich stránkach nie je podmienená stiahnutím špeciálneho softvéru či zdĺhavou registráciou. Postup je intuitívny a po niekoľkých kliknutiach tak máte k dispozícii obraz svojho originálneho riešenia.

ruukki vizualizer

Výsledok je možné jednoducho vytlačiť, poslať e-mailom, či zdieľať na sociálnych sieťach a pochváliť sa tak známym s vlastným domom snov. Stránka tiež odkazuje na podrobné informácie o vybranom type krytiny a ponúka porovnanie s ostatnými produktmi.

ruukki farebne kombinacie striech a fasad

Hra s farbami vo vizualizéri je naozaj zábavná. Môžete tak zistiť ako spolu ladí strecha s fasádou a príslušenstvom – napr. oknami.

Vizualizér si môžete vyskúšať tu.

O Ruukki

Ruukki Slovakia s.r.o. patrí do fínskeho koncernu Ruukki Construction, ktorý poskytuje služby zákazníkom v stavebníctve. Na slovenskom trhu ponúka Ruukki širokú škálu produktov a služieb – oceľové strešné krytiny, odkvapy, strešné bezpečnostné prvky, fasádne systémy, sendvičové panely, designové fasádne obklady a ďalšie.

Zdroj/foto: Ruukki Slovakia

reklama
  • Kategórie

Podobné články