Inteligentná fólia: Technológia digitálneho tieňovania

Inteligentná fólia: Technológia digitálneho tieňovania, pri ktorej už nebudete potrebovať žiadne žalúzie

Reklamný článok - 27. novembra 2018 - 2104. zobrazení

V súčasnosti je tempo technologického pokroku obrovské a takmer vo všetkých oblastiach nášho života. Presvedčíte sa o tom aj pri novinke tieňovania okien, vďaka ktorej už možno nebudete viac potrebovať žiadne komplikované žalúzie a rolety. Všetko vyrieši inteligentná fólia, ktorá sa veľmi jednoducho a rýchlo prispôsobí vašim užívateľským potrebám, spôsobu života a podmienkam. Na ovládanie vám stačí jednoduchá aplikácia, ktorú si stiahnete do mobilu.

SONTE film

Celý systém je založený na modernej inteligentnej fólii, ktorá sa jednoducho aplikuje na sklenený povrch, čo znamená, že k jeho používaniu nepotrebujete žiadne komplikované aplikácie dodatočných konštrukcií, ako to býva napríklad pri klasických žalúziách. Vďaka fólii sa vytvorí na okne film, ktorý je založený na digitálnom tieňovaní.

folia

Jeho farba sa mení z netransparentnej na transparentnú, práve v momente, keď ním prechádza elektrický prúd. Vo vypnutom režime je fólia nepriehľadná, takže máte zaistené dokonalé tienenie okien.

Dostupný systém a jednoduché ovládanie

V minulosti bola táto technológia na našom trhu pre bežného majiteľa nehnuteľnosti nedostupná a veľmi nákladná. Nehovoriac o tom, že sa veľmi ťažko inštalovala. SONTE film je vám ale bližšie, cenovo dostupný a prináša revolučné riešenie. Získate tak potrebné súkromie, ktoré si môžete pohodlne regulovať nastavením cez mobilnú aplikáciu systémov iPhone a Android. Jedným stlačením tlačidla ovládate tienenie celej svojej domácnosti.

cez mobilnú aplikáciu systémov iPhone a Android.

Výhodné riešenie  nielen pre alergikov

Ak vám, alebo niektorému z členov v domácnosti prekáža usadený prach na závesoch a roletách. Môžete to zmeniť dostupnou technológiou takéhoto tienenia, ktoré si môžete pohodlne užívať na každom type sklenených povrchov a teda v prvom rade okien,cez ktoré si potrebujete regulovať svetlo. Skúste to inak a s modernými technológiami, ktoré nám v mnohých smeroch uľahčujú náš život. Toto je jeden z tých najlepších príkladov.

Zdroj/foto: sonteslovakia.sk

reklama
  • Kategórie

Ľutujeme ale nenašli sa žiadne podobné články.