Bývanie takmer v centre za výhodnú cenu

Bývanie takmer v centre za výhodnú cenu

Reklamný článok - 3. mája 2015 - 2800. zobrazení

Ideálny byt by bol centre mesta a cenovo by sa nevymykal priemeru. Problém je však v tom, že bývať v centre, odkiaľ by ste sa všade dostali do pár minút, chcú všetci. Vysoký dopyt automaticky zvyšuje cenu. S tým sa nedá nič robiť. Ak na to máte, ten vysnívaný byt v centre mesta si kúpite. Ak však vaše finančné možnosti na to nestačia, budete musieť hľadať nejaký kompromis.

Dochádzať do práce viac ako hodinu denne sa chce len málokomu. Byty na periférii mesta síce kúpite relatívne lacno, všetky ušetrené peniaze však potom miniete na dopravu.

Ružinov ako rozumná alternatíva

Novostavby Bratislava v Ružinove ponúkajú predovšetkým veľmi zaujímavú lokalitu. Centrum mesta je iba kúsok a cena bytov je stále veľmi prijateľná. Ružinov je jedna z najzelenších častí Bratislavy, kde nájdete množstvo parkov a ďalších oddychových zón. Veľkým lákadlom pre mamičky s deťmi je najmä obľúbené Štrkovecké jazero.

jegeho-alej
Projekt Jégého alej 4

Ružinovu však nechýba ani výborná občianska vybavenosť – nájdete tu školy, škôlky, obchody či reštaurácie. Nájdete tu obchodné centrá ako POLUS či Centrál.

Byty Bratislava Ružinov ponúkajú vynikajúce prostredie pre všetkých priaznivcov športu. Projekt Jégéhoalej nájdete v blízkosti Národného tenisového centra či hokejového štadióna Ondreja Nepelu. V blízkosti sa nachádza aj futbalový štadión, basketbalová hala Pasienky a aj kúpalisko a krytá plaváreň.

02
Hala Pasienky

Jégého alej

Byt na predaj Bratislava v rámci projektu Jégého alej si môžete kúpiť vo výmere od 33 do 114 m². Celkovo bolo k dispozícii až 194 bytov a apartmánov. V súčasnosti sú na predaj byty 1+kk až 4+kk. Byty sa nachádzajú v 20-podlažnom.

03
Vzorový byt projektu Jégého alej 4

Do centra mesta s Jégého aleje dostanete bez problémov aj mestskou hromadnou dopravou. Zastávky autobusov a električky sú ľahko dostupné chôdzou.

Zdroj/foto: Finep

  • Kategórie

Podobné články