Nočný stolík v spálni

Keď sa praktickosť a estetickosť spoja

Reklamný článok - 12. septembra 2021 - 1066. zobrazení

Spojenie praktickosti a estetickosti je tým najlepším spojením, aké si môžete priať. Nielen, že danú vec využijete na niekoľko účelov, zároveň vyzerá pekne a vytvára dobrý dojem. V domácnosti môžeme nájsť množstvo kusov nábytku, v ktorých sa dá krásne spojiť ich praktická aj estetická stránka. Nás bude zaujímať konkrétne jeden malý kúsok nábytku.

Okrem praktickosti a estetickosti vie potešiť, keď daná vec slúži aj pre náš komfort. Všetky tieto tri vlastnosti môže mať nočný stolík. Prečo?

Užitočné nočné stolíky máme predovšetkým v našich spálňach, ktoré chceme, aby boli pohodlné a predstavovali pre nás miesto oddychu. V posledných rokoch sa spálňa stala viac než len miestom spánku. Je to naša vlastná osobná zóna, v ktorej môžeme relaxovať. Nočný stolík nám k tomu môže len dopomôcť.

Môžete zostať v posteli

Chcete sa v noci napiť a nechce sa vám vstať z vašej mäkkej čalúnenej postele? Majte nachystaný pohár vody na nočnom stolíku! Môže ísť o maličkosti, ktoré vás zachránia, keď to najmenej čakáte. Nočný stolík je ako malý záchranca, ktorý vám pomôže, kedykoľvek niečo potrebujete. Môžete si naň položiť vreckovky, okuliare, mobil alebo šperky, ktoré si na noc dávate dole.

Veľká dekorácia

Nočný stolík je sám o sebe veľkou dekoráciou. Je doplnkom v izbe, ktorú potrebujete zaplniť. Vďaka nemu bude vaša izba vyzerať plnšie. Môžete ho materiálovo zladiť s posteľou alebo iným nábytkom, ktorý máte v spálni. Či si vyberiete nočný stolík s jednou alebo dvomi zásuvkami je len na vás.

Otvorená kuchyňa: Aké sú jej výhody a nevýhody?

Otvorená kuchyňa spojená s obývacou izbou je dlhoročným trendom. Rozmýšľate aj vy o takomto usporiadaní svojho domova?

Otvorená kuchyňa s obývačkou

Pre lepšiu organizáciu

Výhodou nočného stolíka je, že máte prehľad o tom, kde sa nachádzajú veci, ktoré potrebujete. Ak máte nočný stolík so zásuvkami, môžete si dať do jednej potrebné lieky a do druhej napríklad knihu, ktorú práve čítate. Keď budete jedno alebo druhé hľadať, budete presne vedieť, kde to je. Na vrch stolíka môžete dať aj rôzne iné moderné dekorácie, ktoré vám s organizáciou ešte viac pomôžu.

Zdroj obrázka: TabitaZn / Shutterstock.com

  • Kategórie

Podobné články