Krištáľové svietidlá dodajú príbytkom noblesu

Krištáľové svietidlá dodajú príbytkom noblesu

Redakcia - 5. júna 2017 - 2409. zobrazení

Krištáľ, materiál taký citlivý a nežný, no zároveň šarmantný a charizmatický. Jeho cit pre noblesu zdobí mnoho príbytkov a vo väčšine prípadov sa s ním stretávame práve vo forme svietidiel.

Luxusne pôsobiace lustre

Krištáľ je známy nielen svojou hodnotou, ale najmä schopnosťou vnášať do našich interiérov poriadnu dávku noblesy. Platí to najmä o svietidlách vyrábaných z tohto vzácneho materiálu, ktoré odjakživa patria k vyhľadávaným bytovým doplnkom. To aj napriek vyšším cenovým hladinám, na ktorých plávajú jednotlivé modely lámp a lustrov v rôznych štýlových formách.

Luxusne pôsobiace lustre

Najväčší záujem o svietidlá z krištáľu sa spája s lustrami, pri ktorých si výrobcovia dávajú špeciálne záležať. Vo väčšine prípadov kladú dôraz na pompéznosť a bohaté zdobenie, čoho výsledkom sú atraktívne modely pôsobiace luxusným dojmom. Dopyt po takýchto lustroch však klesá, pod čo sa v porovnaní s inými svietidlami podpísali vyššie ceny.

luster

Stovky dostupných prevedení

Krištáľové svietidlá, to nie sú len veľké centrálne lustre s luxusným dizajnom. Súčasťou ich výroby sú aj stolné lampičky, závesné svietidlá a vysoké lampy na stojane. Aj tie si kupujúci obľúbili pre ich atraktivitu, z ktorej vyžaruje prirodzená elegancia. Či už ide o klasické alebo moderné prevedenie, 100% krištáľové alebo kombinované s inými materiálmi, stovky týchto svietidiel v rôznych prevedeniach sa pýšia kreatívnym návrhom lahodiacim každému vkusu.

Krištáľové svietidlá

Aj keď predaj krištáľových svietidiel je v poslednom čase trochu na ústupe, milovníci týchto doplnkov stále oceňujú ich jedinečný šarm. Vďaka nim sú tieto exkluzívne doplnky stále na pultoch predajní a vo vitrínach výstav nových kolekcií. Možno je krištáľ príťažlivý aj pre vás, takže skúste nejaké štýlové svietidlá z tohto materiálu a doprajte svojmu príbytku noblesu.

Text: Róbert Bosák

  • Kategórie

Podobné články