Moderná obývačka

Moderné prvky dizajnových obývačiek

Reklamný článok - 1. decembra 2020 - 2618. zobrazení

Obývačka je spoločenská miestnosť, kde prijímame návštevy a práve preto by sme si pri jej zariaďovaní mali dávať záležať. Je to miestnosť, na základe ktorej si vaši hostia utvoria prvý dojem o vašej domácnosti.

Každý majiteľ nehnuteľnosti sa snaží zakomponovať moderné prvky do svojej obývačky. Túži po dizajnovej obývačke s nadčasovým nábytkom a modernými dekoráciami.

Aké moderné prvky dizajnových obývačiek by sme mali preferovať?

Dominantná sedacia súprava

Moderným prvkom dizajnových obývačiek je predovšetkým dominantná sedacia súprava. Sedacia súprava v dizajnových obývačkách pôsobí ako solitér. Je dominantným prvkom, ktorý pri prvom pohľade do miestnosti udrie do očí.

Moderným prvkom dizajnových obývačiek sú predovšetkým slovenské sedacie súpravy. Kvalitná konštrukcia, kvalitné poťahové látky a predovšetkým kvalitná slovenská ručná práca robí zo slovenských sedacích súprav to najlepšie, čo na trhu máme a ak sa teda rozhodujete akú sedačku vybrať, uprednostnite práve slovenskú sedaciu súpravu. Nadčasové slovenské sedacie súpravy sa do dizajnových obývačiek dokonale hodia.

Čo sa týka farebného prevedenia, je lepšie uprednostniť skôr svetlé sivé, tmavosivé, hnedé, či béžové sedacie súpravy. Budú sa vám dobre kombinovať a perfektne sa hodia do minimalisticky zariadených obývačiek.

Otvorený priestor a svetlé prvky

Dominantným moderným prvkom dizajnových obývačiek je aj otvorený priestor, ideálne prepojený s pekným dreveným schodiskom. Pred sedačkou by mal dominovať jednoduchý kusový koberec v svetlom prevedení farebne ladiaci k modernej podlahe, ideálne dlhovlasý v smotanovej a jemne púdrovej farbe. Otvorený priestor vytvára vzdušnosť, ktorá je v miestnosti, kde prijímame návštevy a neskôr relaxujeme s rodinou, vítaná. Svetlé prvky zároveň upokojujú a nepútajú neželanú pozornosť.

Ako odstrániť mole v byte?

Viete, ako účinne a rýchlo vyhubiť mole v byte? Aké chemické a prírodné prostriedky sú tie najúčinnejšie? Aký druh molí je najhorší a prečo?

Mole v byte - mole v oblečení

Kytice a moderné obklady stien

Pekným oživením a zároveň moderným prvkom dizajnových obývačiek sú aj obklady stien. Dominovať by mali aj sklenené vázy s kyticami, ktoré je možné kúpiť v každom ročnom období. Najmä teraz v zime budú príjemným osviežením interiérových priestorov osvetlených umelým osvetlením. Čo sa týka obkladov, pekne vynikne drevený, ale aj travertínový obklad.

Zdroj obrázkov: Photographee.eu / Shutterstock.com

  • Kategórie

Podobné články