Moderná kuchyňa

Modernizujte kuchyňu podľa aktuálnych trendov

Reklamný článok - 22. júla 2020 - 2303. zobrazení

Interiérové trendy sa stále menia a každý rok interiéroví a bytoví dizajnéri predstavujú novinky v interiérovom dizajne. Každé zariadenie sa ale časom opotrebováva a zariadenie domácnosti meníme ani nie kvôli tomu, že chceme mať to najmodernejšie vybavenie, ale preto, že nám to staré už prestáva slúžiť. To ale neznamená, že pri kompletnej rekonštrukcii interiéru nemáte sledovať interiérové trendy.

Ak vás čaká modernizácia kuchyne, modernizujte ju podľa aktuálnych trendov. Na čo sa zamerať?

Ladenie úchytiek s kuchynskou linkou

Pri modernizácii kuchyne je veľmi dôležité klásť dôraz na ladenie novej kuchynskej linky s novými úchytkami. Ak si dávate nové moderné lesklé, či matné kuchynské linky, uprednostňujte moderné alebo zapustené úchytky. Vybrať kvalitné úchytky nie je také náročné. Je ale veľmi dôležité zladiť ich k novým kuchynským linkám. Odporúčame vyberať také, ktoré sú odolné a po pár rokoch sa nezačnú šúpať.

Nadčasová dlažba z travertínu

V moderných kuchyniach okrem moderných úchytiek dominuje aj kamenná dlažba. Súčasný moderný minimalistický štýl nahráva predovšetkým prírodným prvkom, ku ktorým radíme aj dlažbu z nadčasového travertínu. Nadčasový travertín ako prírodný kameň pekne zmodernizuje kuchynské priestory, ale aj iné priestory v domácnosti. Z travertínu sa nevyrába len dlažba, ale aj obklad, ktorý vynikne najmä v predsieni.

Prečo si ale vybrať dlažbu z tohto materiálu? Okrem toho, že travertín je produktom prírody hrá v jeho prospech aj nadčasovosť materiálu, dlhá životnosť, minimálna údržba, ale aj protišmykovosť. Ak uvažujete nad podlahovým kúrením, tak dlažba z tohto materiálu je na podlahové kúrenie ako stvorená.

Ako pestovať kalanchoe v interiéri?

Poznáte izbovú rastlinu s názvom kalanchoe? Akú starostlivosť si vyžaduje táto exotická izbová rastlina? Aké druhy kalanchoe poznáme?

Ružové kalanchoe

Moderné spotrebiče

Ak chcete kuchyňu modernizovať podľa aktuálnych trendov, stavte na moderné spotrebiče. Ak ste si dali vyrobiť hladkú lesklú, či matnú jednofarebnú kuchynskú linku (sivú, čiernu, či bielu), vyberajte farebné spotrebiče. Vyberte si štýlovú farebnú kanvicu, kuchynský robot a investujte aj do moderných kávovarov. Čo poviete na zabudovateľný kávovar? Voľne stojaci kávovar je pekný a kvalitný, ale zabudovateľný kávovar Miele je ešte lepší!

Čo poviete na zabudovateľný kávovar, ktorý bude súčasťou novej kuchynskej linky?

Zdroj obrázka: Alexandre Zveiger / Shutterstock.com

  • Kategórie

Podobné články