iPhone XR

Môže sa aj výber telefónu podieľať na štýlovom bývaní?

Reklamný článok - 25. júna 2021 - 1011. zobrazení

V minulosti by sme na takúto otázku určite odpovedali áno, veď klasické telefóny a pevné linky bežne bývali súčasťou slovenských domácností. Dnes už klasické telefóny nájdeme len zriedkavo, naopak, doslova raritou je nájsť človeka, ktorý nemá mobilný telefón. Otázka však znie – má výber mobilného telefónu nejaký súvis s tým, ako žijeme a bývame?

Voľba telefónu je aj o imidži

Nech si hovoríme čo chceme, a nech aj sami seba presviedčame, že to tak nie je, tak voľba mobilného telefónu je skutočne aj o imidži a určitej náklonnosti k značke. Aj tí najväčší „machri“ na technológie i najnovšie smartfóny môžu tvrdiť, že pre nich sú dôležité parametre telefónu, jeho výkon, aplikácie a podobne. Avšak imidž a značka sú v rozhodovacom procese veľmi dôležité. Napríklad aj iPhone XR je veľmi kvalitný telefón ocenený množstvom pozitívnych recenzií, a na trhu ťaží aj z toho, že nesie značku Apple.

Novodobé hodinky?

Zvykne sa hovoriť, že hodinky ukazujú na spoločenské postavenie človeka. V preklade, čím drahšie a luxusnejšie hodinky, tým vyššie spoločenské postavenie človeka. Kritici budú namietať, že čas zistia do jednej sekundy tak, že sa pozrú na mobilný telefón. A skutočne môžeme sledovať zaujímavý trend, keď sa to, aký má človek poruke smartfón, začína vnímať podobnou optikou ako to, aké má na ruke hodinky. Ak sa však rozprávame o spomínanom iPhone XR, tak nečakajte žiadne závratné sumy, ktoré by boli pre bežného človeka nedostupné.

K lepšiemu a bez veľkej energie, zmenia vám život, prácu aj bývanie

A aj vy ich môžete na budovanie svojho úspechu v osobnom živote alebo práci vďaka iPhone 11 naplno využiť. Stačí sa o tom len presvedčiť…

iPhone 11

Majú vplyv na štýl

Takže – áno, výber smartfónu má vplyv na štýl, imidž a v konečnom dôsledku aj na štýlové bývanie. Ak vám záleží na tom, aby ste pri vzácnej návšteve vyzerali doma tip-top, tak tomu neuškodí, keď vytiahnete kvalitný, dizajnovo moderný a výkonný smartfón. Na druhej strane, telefóny nepreceňujte. Aj pri ich výbere a nákupe si všímajte aj funkcie, ktoré ponúkajú. A tretíkrát sa vrátime k iPhone XR – ten vo svojej triede ponúka nielen veľmi pekný dizajn, ale aj výbornú paletu funkcií.

Zdroj obrázka: Kaspars Grinvalds / Shutterstock.com

  • Kategórie

Podobné články