Moderný návrh kuchyne

Štýlová a praktická nová kuchyňa

Reklamný článok - 3. februára 2022 - 1440. zobrazení

Vaša kuchyňa – váš chrám, tak si ju zariaďte tak, aby ste ju využívali do najmenších detailov. Na inšpiráciu si môžete pozrieť rôzne blogy a nájsť si moderné trendy, ktoré aktuálne v kuchyniach dominujú a s ktorými budete určite aj vy spokojní. S finálnym dizajnom vám môže pomôcť odborník.

Naplno využitý priestor

Majte v kuchyni všetko poruke a urobte si dostatočný priestor tak, aby ste sem mohli umiestniť všetky domáce spotrebiče, ktoré pravidelne používate a všetko kuchynské zariadenie nápomocné pri príprave skvelých pokrmov.

Ak máte viacero členov rodiny a často v kuchyni varíte, potom potrebujete mať množstvo priestoru na to, aby ste mali kde uvariť napríklad nedeľný obed. Snažte sa vyhnúť takým priestorom svojej kuchyne, do ktorých máte sťažený prístup. Ak je nejaká skrinka rohová, pokúste sa ju vyriešiť nejakým výsuvným systémom tak, aby ste využili celé miesto efektívne a naplno, ale zároveň, aby ste sa dostali aj k tým veciam, čo sú úplne vzadu.

Kuchynské štúdio k vašim službám

Dnes je veľmi veľa možností, ako si urobiť kuchyňu modernú a praktickú, preto je dobré, ak si necháte poradiť od odborníka z kuchýň Oresi, ktorý vám môže načrtnúť, aké tieto vychytávky sa budú hodiť práve do vašej kuchyne.

Skvelých odborníkov na kuchyne nájdete v kuchynských štúdiách, ktoré fungujú ako online, tak aj na princípe osobnej prehliadky. Vy si s odborníkom dáte konzultáciu, pri ktorej vyslovíte svoje požiadavky na vašu vysnívanú kuchyňu a on sa tieto požiadavky pokúsi pretaviť do finálnej vizualizácie.

Samozrejme, kuchynský dizajnér zapracuje požiadavky vzhľadom k možnostiam vašej konkrétnej kuchyne. S jeho pomocou si tak vytvoríte bývanie podľa svojich snov, pričom kuchyňa bude vaším chrámom, kde sa budú tvoriť len chutné pokrmy. Uvidíte, že si ju nebudete vedieť vynachváliť a zrazu bude každý člen rodiny chcieť s vami kuchtiť.

Zdroj obrázka: Archi_Viz / Shutterstock.com

  • Kategórie

Podobné články