Spinkie Baldachýn

Aké hračky sú bezpečné a zábavné pre bábätká?

Reklamný článok - 20. augusta 2021 - 1434. zobrazení

Bábätká začínajú byť zhruba po troch mesiacoch od narodenia aktívnejšie a vnímavejšie s čím súvisí aj potreba výberu detských hračiek. Hlavnou výhodou detských hračiek je ich podpora pre zdravý vývoj a získanie detskej pozornosti. Taktiež vám dokážu pomôcť s nastavením detského režimu.

Aké sú výhody detskej podložky?

Keďže bábätká ešte nedokážu samé chodiť, tak sa počas hrania na zemi budú cítiť komfortne vďaka podložke. Vyhnete sa tak možným nehodám alebo menším poraneniam. Okrem účelovej stránky netreba zabúdať tiež na to, že podložka poskytuje dostatočný priestor na hranie a vďaka pestrým farbám si dokáže udržať detskú pozornosť. Populárne sú najmä puzzlové detské podložky, ktoré majú rôzne tvary.

Atmosféra na pohodlný spánok

Ak chcete deťom vyčarovať rozprávkové miesto, v ktorom sa budú cítiť nie len útulne, ale aj v zajatí snov, tak by ste mali zvážiť Spinkie baldachýn. Dlhý detský baldachýn slúži v izbe, kde je veľa svetla ako záves, ktorý dokáže priestor príjemne zatemniť a vytvoriť tak ideálnu atmosféru na spanie pre bábätká. Pri jeho zavesení môžete byť kreatívny a tiež ho ozdobiť vankúšmi alebo hračkami.

Ako vybrať matrac?

Viete, ako vybrať matrac? Na aké kritéria by ste sa pri výbere matraca mali zamerať? Aké typy matracov poznáme? Najlepším typom matraca je…

Ako vybrať matrac

Myslite hlavne na bezpečnosť

Miesto, na ktorom sa môžu bábätká hrať a voľne pohybovať si vyžaduje dokonalé bezpečie. Pri kúpe dekorácií do detskej izby je preto potrebné, aby ste mysleli najskôr na bezpečie a následne sa zamerali na vhodný dizajn a farebné kombinácie.

Rozvoj detských schopností si vyžaduje viac než len útulný priestor. Postupom času bude vaše dieťa objavovať a zaujímať sa o okolité predmety alebo farby, čo značne podporuje jeho osobný rozvoj. K tomu by mu nemali chýbať vhodné hračky, ktoré ho môžu nasmerovať alebo prebudiť jeho záujmy. Nezabúdajte, že okrem zábavy majú detské hračky aj náučnú funkciu. Stačí sa zamerať na vek a vhodnosť hračky, vďaka čomu sa postaráte o spríjemnenie ich rozvoja.

  • Kategórie

Podobné články