Americká chladnička

Dobrá správa pre veľké rodiny, ako uchovať čerstvosť potravín na dlhé hodiny

Reklamný článok - 22. mája 2020 - 3382. zobrazení

Hovorí sa, že pohodlie domova je posledná vec, na ktorej by sme mali šetriť. A zdá sa, že výrobcovia moderných spotrebičov sa pri navrhovaní amerických chladničiek týmto princípom inšpirovali.

Určite ste už prišli na to, že ak hľadáte nové spotrebiče pre svoju kuchyňu, musíte zvážiť niekoľko rôznych faktorov. Patrí medzi ne praktickosť, ktorá vyhovuje vašim potrebám, vizuálna príťažlivosť, štýl a funkcie. Aby tieto parametre spĺňala aj vaša chladnička, mali by ste si vybrať vhodný model. Americké chladničky vaše očakávania určite naplnia.

Správne umiestnenie je kľúčom pre úspešné skladovanie

Veľmi významné pravidlo, ktorým sa snažia výrobcovia chladničiek prispieť k tomu, aby sme s potravinami neplytvali a využili ich vlastnosti naozaj naplno. A nakoľko je to možné dosiahnuť len správnym skladovaním potravín, vyrieši to jedine väčší priestor na chladenie.

Americké chladničky sú na tento účel ideálnym riešením. Sú vybavené širokými sklenenými policami, priehľadnými nádobami, kovovými podnosmi – jednoducho všetkým, čo potrebujete na racionálnu distribúciu výrobkov a ich skladovanie.

Veľmi rýchlo vás o tom presvedčia aj nové vylepšené dvierka „Door in Door“, vďaka ktorým je eliminované znehodnocovanie potravín v dôsledku neustálej zmeny teploty, čo ocenia najmä rodiny s malými deťmi. Rovnako tým získate na uskladnenie potravín a občerstvenia až o 9 % viac miesta, čo je zasa skvelá správa pre veľké rodiny.

Všetko máte pod kontrolou

Nájsť v priestore malej a preplnenej chladničky konkrétne potraviny je často nemožné, dôsledkom čoho potom na mnohé z nich zabudneme. S veľkou americkou chladničkou a jej pohodlným ovládaním bude ale lokalizovanie a výber produktov jednoduchší a jej využívanie rozumnejšie.

Ušetríte na spotrebe

Ak si myslíte, že s veľkosťou americkej chladničky narastá aj spotreba elektrickej energie, možno budete prekvapení. Dvojdverové modely chladničiek tohto typu sú unikátnym riešením. Prečo?

Určite ste už počuli, že vždy keď otvoríte chladničku, vypustíte do priestoru pary studeného vzduchu, čím spotrebuje veľa energie na to, aby sa jej vnútorná klíma vrátila do pôvodného stavu.

Pri amerických chladničkách ale často otvárate naraz iba polovicu chladničky, pričom vo vnútri zostane viac chladného vzduchu. Ak využívate model so spomínanými dvojitými dvierkami, platí to dvojnásobne.

Flexibilné možnosti pre vaše veľké radosti

Jedna z najviac frustrujúcich vecí na každom modeli klasickej chladničky je, že nie je schopná vyhovieť uskladneniu objemnejších vecí. Zabudnite na veľkú krabicu od pizze alebo koláč na plechu. V klasickej chladničke vám to všetko spôsobí len chaos a neplechu.

Naopak, americké chladničky sa vďaka dvojdverovému systému otvárania a nastaviteľnými policami o bezproblémové uskladnenie potravín a akokoľvek veľkých chutných pokrmov postarajú do najmenších detailov.

Tak sa o tom všetkom presvedčte. Aby nebolo pre vás skladovanie potravín žiadne veľké zápasenie, ponúkame vám veľmi jednoduché riešenie. Jedine tento prvotriedny systém uskladnenia potravín sa postará vo vašej rodine o zdravú stravu bez škodlivín.

Zdroj obrázku: photographee.eu / Shutterstock.com

  • Kategórie

Podobné články