Čistenie žumpy

Bojujte proti zápachu baktériami do žumpy či čističiek

Reklamný článok - 29. apríla 2023 - 738. zobrazení

Hľadáte vysoko účinné baktérie do vašej čističky odpadových vôd prípadne do žumpy? Pozerajte sa len po tých, ktoré sú vyrobené z najkvalitnejších surovín.

Aj domáca čistiareň môže byť bez smradu

Hľadáte vysoko účinné baktérie do čov? Doprajte vašej domovej čistiarni odpadových vôd ekologické, prírodné bio-enzymatické výrobky. Slúžia na elimináciu zápachu, organických usadenín či zvyškových kalov, skvelým účinkom je aj zlepšenie činnosti a celkové predĺženie životnosti ČOV. Ich funkčnosť je postavená na rozklade organického odpadu, ktorý je tvorený z kyslíka, uhlíka či vodíka. Baktérie tieto zlúčeniny svojimi schopnosťami rozložia na jednoduchšie látky, v konečnej fáze až na vodu a CO2 uvoľnený v plynovej forme do ovzdušia. Takto veľmi efektívne zabránite tvorbe zápachu či kalu.

Pomôžte aj septiku či žumpe

V našich končinách sú veľmi využívané aj baktérie do žumpy. Domovému septiku zabezpečia optimálnu funkčnosť, čo platí aj o už spomenutej žumpe. Baktérie rozložia kaly, usadeniny či organické nečistoty, čím aj v tomto prípade eliminujú zápach. K dispozícii máte prostriedok Mr. Bacteria No. 1, ktorý sa využíva počas celého roka. Prostriedok Mr. Bacteria No. 7 je určený na zimné ošetrenie žumpy a septika, keď vám slúžia len na sezónne využitie. Tieto baktérie sú mimoriadne účinné aj pri veľmi nízkej teplote. Prípravok sa odporúča napríklad pre majiteľov chalúp či chát. Disponujú vysokou bakteriálnou účinnosťou a ich koncentráciou.

Kedy strihať tuje? + 4 základné princípy strihania tují

Viete, kedy strihať tuje? Viete, aké sú 4 hlavné princípy strihania tují? Koľkokrát do roka by sa tuje mali strihať? Tuje stríhame vždy…

Kedy strihať tuje

EKOlogická Mr. Bacteria

Na webe mrbacteria.sk máte k dispozícii túto značku pod označením Mr. Bacteria No. 1-14. Môžete sa spoľahnúť na vysokú účinnosť, ktorú zaručuje aj využitie tých najkvalitnejších surovín už pri procese výroby. Skvelá funkčnosť a bakteriálna sila, to je základný predpoklad úspechu a spokojnosti tisícov zákazníkov. Okrem už spomenutých prípravkov sú pre vás k dispozícii aj ekologicky čisté baktérie do latríny, jazierka či akvária, ale aj čističe potrubí a sifónov alebo urýchľovače do kompostu.

Zdroj obrázku: Natalia Kokhanova / Shutterstock.com

  • Kategórie

Podobné články