Domy na kľúč – riešenie pre zaneprázdnených

Domy na kľúč – riešenie pre zaneprázdnených

Redakcia - 11. januára 2017 - 2423. zobrazení

Kopec povinností a neustály zhon nám berie mnoho voľného času, a tak nám neostáva veľa priestoru na výstavbu vysnívaného domu. Nebyť stavebných firiem, ktoré prišli so službou realizácie domov na kľúč, mnohí by sa doteraz ani nestihli presťahovať.

Výhody výstavby na kľúč

Výhody výstavby na kľúč

– klient sa nemusí podieľať na realizácii domu

– zodpovednosť za celú výstavbu preberá firma

– trvanie výstavby je takmer vždy kratšie

– stavebné práce aj dodávku materiálov rieši jedna firma, čím sa šetria náklady

druhy domov realizované touto formou

3 varianty realizácie na kľúč :

Hrubá stavba – Prvou z možností realizácie je hrubá stavba, pri ktorej síce ušetríte peniaze, no k presťahovaniu máte stále ďaleko. Chce to ešte vyriešiť stav dispozície a ďalšie návrhy spojené s interiérom, takže na kľúč ste dostali skôr stavbu ako dom.

Holodom – Pri holodome už o výstavbe na kľúč môžeme hovoriť skôr, nakoľko objekt je kompletne postavený a chýba už len zariadenie. Tie najzložitejšie práce sú hotové a teraz prichádza tá krajšia časť a to zariaďovanie a všetko, čo súvisí s dizajnom.

Zariadený – Najlepším, no najdrahším variantom je kúpa hotového zariadeného domu. Klient tak prichádza do objektu, v ktorom netreba robiť prakticky nič, stačí sa nasťahovať a bývať.

kúpa hotového zariadeného domu

2 druhy domov realizované touto formou :

Nízkoenergetický – Kombinácia úspory, zdravého vnútorného prostredia a super dizajnu je v spojitosti s rýchlym tempom výstavby do 4 až 6 mesiacov ideálnou voľbou pre tých, ktorí potrebujú zohnať bývanie čo najrýchlejšie.

Murovaný – Klasické murované stavby sa budujú o niečo dlhšie, no práve pri týchto typoch domov je realizácia na kľúč z dôvodu zaneprázdnenosti ešte žiadanejšia.

Dopyt po domoch na kľúč

Dopyt po domoch na kľúč rýchlo vzrástol a úroveň si bude s najväčšou pravdepodobnosťou držať naďalej. Zaneprázdnených ľudí je totiž stále dosť a mnohí z nich radi využijú služby, vďaka ktorým len odsúhlasia návrh projektu, zaplatia a počkajú, kým bude dielo hotové.

Text: Róbert Bosák

  • Kategórie

Podobné články