Doplnky do spálne

Doplnky, ktoré vám pomôžu zariadiť si útulnú spálňu

Reklamný článok - 29. júla 2022 - 823. zobrazení

Spálňa ako útočisko oddychu, si zaslúži našu plnú pozornosť z hľadiska dizajnu aj funkčnosti, pretože nielen jednoduché dekoračné predmety, nábytok a vybavenie izby sú nevyhnutné pre pokojný spánok.

Poďme spoločne spoznať niekoľko základných doplnkov, ktoré nám pomôžu si zariadiť priestor krásnej, útulnej a pohodlnej spálne.

Kvalitné posteľné obliečky

Až tretinu svojho života strávime v posteli. A nakoľko nás naše okolie veľmi ovplyvňuje, môže byť vybavenie postele pre pohodlný, príjemný a zdravý spánok nesmierne dôležité. Investovať do výberu správnych posteľných obliečok sa vám preto určite vyplatí!

Kvalitná súprava posteľnej bielizne sa hodí nielen na letné romantické filmové scény! Je tiež vyrobená z veľmi estetického materiálu, ktorý sa stará o váš spánok a pri každom dotyku rozmaznáva pokožku i vlasy.

Mäkký vankúš

Beda tým, ktorí si myslia, že vankúše sú len dekoratívne doplnky v spálni! V skutočnosti je dobrý vankúš jednoducho nevyhnutný na to, aby ste si počas noci vytvorili správnu oporu tela a najmä hlavy.

Pre ešte lepší spánok sa môžete rozhodnúť pre syntetické vankúše – napríklad modely s výplňou zo silikónových vlákien – ktoré ponúkajú dobrú ventiláciu a obmedzujú tak potenie v noci, s ktorým v lete bojujeme najviac.

Luxusný toaletný stolík

Pretože je často kúpeľňa v dome aj byte malá, nie je v nej na ranné líčenie svetlo ani priestor. Mnohé ženy sa tak rozhodujú vytvoriť si svoj malý kozmetický kútik v spálni a s pomocou toaletného stolíka.

Aj keď váš priestor na spanie nie je obrovský, existuje veľa malých modelov lacných a štýlových toaletných stolíkov, ktoré si môžu nájsť svoje miesto vo vašej izbe. Toaletný stolík je v skutočnosti kus nábytku, s ktorým sa obliekate, ale ktorý môže slúžiť aj ako písací stôl, konzola, skrátka kus nábytku ku všetkému.

Najmä ak ide o model s úložným priestorom, zásuvkami alebo výklopnou policou, ktorú môžete použiť na uvoľnenie miesta, sa tento typ doplnku stáva neoddeliteľnou súčasťou interiéru spálne.

Pevný a pohodlný matrac

Mäkký a zároveň pevný matrac s latexovou vrstvou ponúka perfektnú kombináciu pre bezchybnú oporu chrbta po celú noc! Získate ideálne zloženie, ktoré zaručí pokojný spánok a je dostupné vo všetkých možných veľkostiach.

Aby ste ale predišli predčasnému opotrebovaniu vášho matraca, vyberajte si modely s dostatočnou hrúbkou a každých 6 mesiacov ich otáčajte.

Uvidíte, že v takto zariadenej spálni bude radosť zaspávať. 🙂

Zdroj obrázka: New Africa / Shutterstock.com

  • Kategórie

Podobné články