Luxusné drevené vane

Luxusné drevené vane

Reklamný článok - 20. mája 2013 - 5185. zobrazení

Ak hľadáte kúpeľňový nábytok, ktorý by každému vyrazil dych a svojím jedinečným štýlom by v miestnosti potlačil každú jednu dekoráciu, čítajte ďalej. Predstavujeme vám originálne, ba priam dokonalé vane dizajnu Laguna, ktoré vďaka kombinácií dreva ako čisto prírodného materiálu s modernými originálnymi tvarmi, vám môžu ponúknuť najkrajšie chvíle strávené osamote či v spoločnosti iných ľudí.

vaňa

Tieto vane totižto nie sú len pre jednotlivcov, môžu byť ponúkané aj ako plne vybavené Jacuzzi – preto sú tak obľúbené medzi vyššou smotánkou, ktorá ich umiestňuje do svojich najdrahších jácht. Ide o kvalitne vyrobené a spracované drevo, ktoré je pravidelne podrobované prísnym a náročným kritériám a práve vďaka tomu je také dlhotrvácne.

wooden-bathtubs-all-wood-baths

Ľudia, ktorí si zariaďujú nový moderný dom a akurát premýšľajú nad vybavením do kúpeľne, už by sa viac nemali rozhodovať, keďže to správne a najlepšie riešenie majú práve pod nosom. Táto kolekcia vaní je trendom, ktorý sa začal rozbiehať a ktorý v najbližšej budúcnosti celkom ovládne trh.

laguna-basic

Jednou z vaní, ktoré vám odporúčame je laguna spa. Svojím vzhľadom je jednoznačne jednou z najoriginálnejších a najmodernejších vaní, aké ste kedy mohli vidieť. Vďaka trendovému tvaru zaujme každého a vašu kúpeľňu spraví tou najkrajšou v dome.

drevena-vana-laguna_spa

Nie je však výnimočná len svojím imidžom, vďaka kamienkom, ktoré sa nachádzajú po jej obvode si budete môcť vychutnať kúpeľ ešte intenzívnejšie. Ako? Ak naplníte vaňu po okraj a ešte viac, pretekajúca voda sa bude dostávať medzi kamienky a pre váš krk a zaklonenú hlavu to bude priam dokonalý pocit. Vďaka hladnému povrchu nebudete cítiť žiadne tŕpnutie a bolesti. Zažijete chvíle kedy sa kúpanie stane pre vás obrovským zážitkom.

laguna_basic-01

Druhou vaňou je tzv. laguna basic. Ak ste si povedali, že už nemôže existovať žiadna vaňa, ktorá by bola výnimočnejšia ako laguna spa, tu ju máte. Ide o špeciálny nekonvenčný kúpeľňový nábytok, ktorý sa hodí zväčša pre menšie miestnosti. Jeho nekonvenčnosť spočíva v jeho praktickom využití – ide totižto o vaňu, ktorú môžete premiestniť kamkoľvek, bez nejakých väčších nákladov, ktoré by ste pritom museli vynaložiť.

wooden-bathtubs-all-wood-baths-by-alegna

Preto sa tento typ vane častokrát využíva na veľkých jachtách, v hoteloch či aj v saunách. Chcete mať vaňu v strede kúpeľne, aby tento skvost perfektne vynikol pri každej návšteve a zároveň sa pri umývaní mohli cítiť stredobodom pozornosti? Nie je problém!

Zdroj foto: Alegna

  • Kategórie

Podobné články