Luxusné drevené vane

Prečo sú drevené vane obľúbenými?

Redakcia - 6. augusta 2019 - 11663. zobrazení

Ak hľadáte netradičné kúpeľňové vybavenie, ktoré by každému vyrazilo dych a svojím jedinečným štýlom by v miestnosti potlačilo každú a jednu dekoráciu, čítajte ďalej… Predstavujeme vám originálne a luxusné drevené vane Laguna, ktoré vďaka kombinácií dreva, ako čisto prírodného materiálu, s modernými a atypickými tvarmi, vám môžu ponúknuť nezabudnuteľné chvíle relaxu strávené osamote či v spoločnosti iných ľudí.

Prečo si zvoliť drevené vane?

Tieto luxusné drevené vane totižto nie sú určené len pre jednotlivcov, ale môžu byť ponúkané aj vo verzii „jacuzzi“. Práve preto sú tieto drevené vane obľúbené medzi zámožnejšími ľuďmi, ktorí si ich umiestňujú do svojich najdrahších nehnuteľností alebo jácht. Ide o kvalitne vyrobené a spracované drevo, ktoré je pravidelne podrobované prísnym a náročným kontrolám, ktorých výsledkom je dlhotrvácnosť týchto drevených vaní.

Luxusné drevené vane

Majitelia, ktorí si zariaďujú nový a moderný rodinný dom a premýšľajú nad vybavením do svojej novej kúpeľne, by mali zvážiť možnosť zaobstarať si do nej drevené vybavenie, resp. drevenú vaňu a ostatné drevené doplnky.

Luxusná drevená vaňa

Náš TIP na luxusné vane z liatého mramoru

Kaldewei Centro

Laguna Evelyn

Laguna VAL

Kaldewei Centro
Hodnotenie

Cena: od 1540.00 €

Laguna Evelyn
Hodnotenie

Cena: od 1599.00 €

Laguna VAL
Hodnotenie

Cena: od 3420.00 €

Luxusné drevené vane

Jednou z drevených vaní, ktorú vám predstavíme je obľúbená drevená vaňa „Laguna Spa“. Svojím vzhľadom je jednoznačne jednou z najoriginálnejších a najmodernejších drevených vaní, aké ste kedy mohli vidieť. Vďaka svojmu trendovému tvaru zaujme každého a každú kúpeľňu spraví výnimočnou.

Luxusné drevené vane

Nie je však výnimočná len svojím „imidžom“, vďaka kamienkom, ktoré sa nachádzajú po jej obvode si budete môcť vychutnať kúpeľ ešte intenzívnejšie. Pýtate sa, prečo? Ak naplníte vaňu až po okraj, pretekajúca voda sa bude dostávať medzi kamienky a pre váš krk a zaklonenú hlavu to bude priam dokonalý pocit. Vďaka komfortnému povrchu nebudete cítiť žiadne tŕpnutie a bolesti krku.

Luxusné drevené vane

Aké omietky a stierky sú tie najkvalitnejšie?

Chystáte sa rekonštruovať? Viete, aké omietky a stierky sú tie najlepšie? Podľa čoho vyberať omietky a stierky do interiéru? Tipy a rady.

Nanášanie omietky na stenu

Originálne drevené vane

Druhú drevenú vaňu, ktorú vám predstavíme je tzv. „Laguna Basic“. Ak ste si povedali, že už nemôže existovať žiadna vaňa, ktorá by bola výnimočnejšia ako vyššie spomenutá „Laguna Spa“, tak tu ju máte. Ide o špeciálny a nekonvenčný „kúpeľňový nábytok“, ktorý sa hodí zväčša pre menšie kúpeľne. Nekonvenčnosť tejto drevenej vane spočíva v jej praktickom využití – ide totižto o vaňu, ktorú môžete umiestniť kamkoľvek, a to bez nejakých väčších nákladov, ktoré by ste pritom museli vynaložiť.

Luxusné drevené vane

„Laguna Basic“ sa častokrát využíva na jachtách, v hoteloch, ale aj v saunách. Ak chcete mať vaňu v strede kúpeľne, mali by ste zvážiť kúpu niektorej z drevených vaní, ktoré sme vám predstavili. Či sa už rozhodnete tak, či onak, veríme, že s výberom vašej novej vane budete spokojní!

Zdroj/Foto: Alegna

  • Kategórie

Podobné články