Má sklad srdce?

Má sklad srdce?

Reklamný článok - 16. apríla 2015 - 5788. zobrazení

Počuli ste už o tom, že aj podniky majú srdcia? Čo je to za nezmysel? Čítajte ďalej a dozviete sa. O reštaurácii sa hovorí, že srdcom podniku je kuchyňa s kuchármi, ale čo je potom srdcom skladu? Sklad nemá iba jedno srdce, má ich rovno tri. Srdcia, ktoré pumpujú do tohto miesta život, poriadok a rýchly príjem a výdaj tovaru či materiálu. Kto alebo čo sú tieto tri srdcia?

Ak chcete mať dobre zorganizovaný sklad, v ktorom je poriadok a výdaj a príjem tovaru v ňom fičí ako Veronika Zuzulová na lyžiach, v tom prípade mať regály je nutnosť. Rozsiahla ponuka regálových systémov ponúkne vášmu skladu veľa možností- regály na skladovanie dlhého alebo drobného tovaru, na skladovanie paliet či rôzne plošiny na tovar. Regály sú prvým srdcom dobrého skladu. Rozpumpujte aj vy svoj sklad novým srdcom.

sklad

Druhým srdcom, ktoré pumpuje život a rýchlosť do skladu, sú stroje – vysokozdvižné vozíky, ručne vedené vozíky či nízko zdvižné vozíky. Toto sú usilovné mravčeky, ktoré robia všetku náročnú prácu, bez nich by sklad nemohol správne fungovať. Bezpečná manipulačná technika je pre skladníkov nesmierne dôležitá, bez nej by po náročnom dni v práci odchádzali ako zbití a viete si predstaviť, s akou chuťou by na druhý išli do roboty.

vozik

Tretím, nepochybne tým najdôležitejším, srdcom sú ľudia. Ľudia, ktorí v sklade pracujú a dohliadajú na jeho plynulý chod. Ak majú zamestnanci pre vás nenahraditeľný prínos, dajte im pocítiť, že si ich vážite a postarajte sa o to, aby na pracovisku mali čo najlepšie podmienky. Postarajte sa o kvalitné pracovné odevy, ktoré poskytujú zamestnancom ochranu. Je to to najmenej, čo môžete urobiť preto, aby srdce vášho skladu, cítilo, že vám na ňom záleží. Ak to budú zamestnanci cítiť, ich vzťah k práci a motivácia budú na vyššej úrovni. Buďte dobrý zamestnávateľ, aj vďaka tomu bude váš sklad fungovať na výbornú.

Zdroj foto: Jungheinrich

  • Kategórie

Podobné články