Záhradný domček

Záhradný domček oceníte v zime, ale aj na jar

Redakcia - 12. februára 2019 - 12649. zobrazení

Každý záhradkár pozná užitočnosť vlastného záhradného domčeka. Túto mini záhradkársku stavbu, ktorá sa vo väčšine prípadov využíva ako sklad záhradného náradia, oceníte najmä počas zimy a na jar, kedy vám poslúži aj pri iných účeloch. Záhradný domček je malý a jednoduchý, no o to viac užitočný, keď nám pomáha pri rôznych záhradkárskych činnostiach. V zime a na jar sa dá využiť ešte efektívnejšie než v iných ročných obdobiach.

Náš TIP na obľúbené záhradné domčeky

Záhradný domček GAH

Záhradný domček G21

Domček na náradie

Cena: od 390.00 €

Cena: od 450.00 €

Cena: od 350.00 €

Bežné využitie záhradných domčekov

interactive connection Priestor na záhradné náradie

Hlavnou úlohou záhradného domčeka je vytvoriť priestor na uloženie záhradného náradia a príslušenstva. Tu si plní v každom ročnom období, obzvlášť však v zime a na jar.

interactive connection Uskladnenie ovocia

Mnohí záhradkári nespotrebujú celú jesennú úrodu a práve záhradný domček im umožní dopriať uskladneným plodom potrebné podmienky na to, aby vydržali aj v chladnom počasí.

interactive connection Miesto na zimné hobby

Väčšina kutilov a záhradkárov vyhľadáva svoje obľúbené aktivity aj v zime a na jar. Práve v záhradnom domčeku môžu kutilovia pracovať s drevom, modelovať, maľovať či dokonca čítať.

Záhradný domček drevený

Nezabudnite na správnu starostlivosť o záhradný domček

Nie každý využíva záhradný domček na vyššie spomenuté účely, pre mnohých je v zime iba skladom pracovného náradia. Napriek tomu vyžaduje istú starostlivosť, aby ostal funkčný a mohol vám ďalej slúžiť. Údržba nie je náročná, no netreba zabudnúť na zopár dôležitých krokov.

interactive connectiondbajte o poriadok, po jesenných prácach vyčistite náradie

interactive connectionzaizolujte objavené diery a trhliny, dobre utesnite okienka

interactive connectionv prípade, že chcete v domčeku tráviť čas, zateplite si ho

interactive connectionak je domček drevený, ošetrite jeho vonkajšie časti ochrannými prípravkami

Drevený záhradný domček

Zima nemusí obmedziť vaše obľúbené aktivity, ak na dvore máte vlastný záhradný domček. Jeho osoh je obrovský a okrem uskladňovania náradia či ovocia, v ňom môžete tráviť aj voľný čas. Stačí ho dobre pripraviť a potom už len zužitkovať jeho pomoc v zimnom období.

Text: Róbert Bosák

  • Kategórie

Podobné články