Drevené stavby v záhrade

Drevené stavby v záhrade

Redakcia - 27. februára 2013 - 2544. zobrazení

Drevené prvky prinášajú do záhrad neopakovateľné čaro a jednoduchosť. Drevené stavby v záhrade spĺňajú viaceré požiadavky ako je ochrana proti slnku, pred zvedavými pohľadmi susedov alebo úložný priestor pre rôzne veci. Drevo je ideálnym materiálom, ktorý zapadne do prirodzeného prostredia záhrady.

na záhradu

Najdôležitejšou otázkou pri budovaní drevených stavieb v záhrade je kvalita použitých materiálov, čo zahŕňa vhodný výber materiálu, ako aj typ použitý pre konštrukciu stavby. Tieto materiály budú diktovať nielen to, aká silná bude konštrukcia, ale aj to, ako dlho vydrží neustálemu pôsobeniu poveternostných vplyvov.

altanok-dreveny-travertin.sk

Drevený altánok

je ideálny záhradný prvok, ktorý urobí vašu záhradu atraktívnejšou. Dá vašej záhrade nový dizajn a zároveň ponúka krásne tienisté miesto pre stolovanie a odpočinok. Drevený altánok je veľmi dobrá investícia, ktorá prináša viac komfortu do vašej záhrady a zvyšuje predajnú cenu vašej nehnuteľnosti.

dreveny-most-travertin.sk

Záhradný drevený mostík

je ideálny na prechod cez potok alebo premostenie jazierka.  Dokonca aj keď nemáte vodu na vašej záhrade, drevený mostík dobre poslúži ako originálna dekorácia. Mostík nemusí byť funkčný ale môže spĺňať len estetickú funkciu.

dreveny-mostik-travertin.sk

Chyba vám na záhrade nejaký pekný drevený dominantný prvok? Ideálnou voľbou je záhradná drevená hojdačka. Hojdačka spája v sebe krásu prírodného materiálu s príjemným a  praktickým použitím. Je optimálnou dekoráciou, ktorá nerušene zapadne do prirodzeného prostredia vašej záhrady.

drevena-hojdacka-travertin.sk

  • Kategórie

Podobné články