Moderná spálňa? Stavte na tehlovú stenu

Reklamný článok - 21. júla 2023 - 984. zobrazení

Centrálnym prvkom každej spálne je komfortná posteľ. Útulný pocit domova navodia textilné doplnky a dekorácie. Jedinečný vzhľad podčiarkne originálna tehlová stena. Presvedčte sa s nami. Pozrite si 5 inšpiratívnych tipov od odborníkov na tehlové obklady zo spoločnosti Rustique.

Viete, že tehla je takmer bezúdržbový materiál? Navyše má aj zvukoizolačné vlastnosti, ktoré pozitívne ovplyvnia kvalitu vášho spánku.

Tehlový obklad na stenu – aj pár štvorcových metrov vytvorí jedinečný efekt

Bytový dizajnéri radi používajú tehlové obklady ako estetický prvok všetkých moderných architektonických štýlov. Na vytvorenie minimalistického, industriálneho či exkluzívneho elegantného vzhľadu spálne stačí už jedna tehlová stena.

Na túto realizáciu je použitý tehlový obklad HERMITAGE ANTIEK
.

5 inšpiratívnych spální s tehlovou stenou

Kontrastné prevedenie, tón v tóne, minimalizmus v menšej spálni, nestarnúci provensálsky štýl či autentická industriálna tehla. Moderná spálňa s tehlovým obkladom môže mať rôzne podoby. Ktorá osloví vás?

V tejto spálni je použitý tehlový obklad MONTANA.

Dve steny, dve textúry  – tehlová stena v kombinácii s dreveným obkladom

Drevo a tehla predstavujú dvojicu prírodných materiálov, ktoré sa veľmi efektne dopĺňajú. V tejto spálni vidíte unikátnu kombináciu dreveného a tehlového obkladu na susedných stenách, zaujímavé je aj umiestnenie obkladov na protiľahlé steny. Moderný vzhľad tmavej tehlovej steny je umocnený tmavým špárovaním.

V tejto spálni je použitý tehlový obklad HERMITAGE ANTIEK.

Farebný minimalizmus v spálni

Koľko odtieňov môže mať jedna farba? Dosť nato, aby ste ich mohli efektne kombinovať. V tejto spálni dominujú na tehlovej stene aj na nábytku nadčasové odtiene šedej. Celkovo pôsobí spálňa vzdušne a minimalisticky.

V tejto spálni je použitý tehlový obklad RAINBOW SNOWDUST 2.

Moderná spálňa s autentickou tehlovou stenou

Unikátna povrchová štruktúra, odtiene oranžovej alebo červenej. „Pravá“ tehla dotvorí jedinečnú atmosféru každej spálne. Vynikne s nábytkom a doplnkami tmavých aj bledých farieb.

V tejto spálni je použitý tehlový obklad COLORADO.

Ani v menšej spálni sa nemusíte vzdať sna o tehlovej stene

Ak máte menší priestor a túžite po tehlovom obklade, vyberajte svetlé odtiene. K bledým tehlovým obkladom odporúčajú odborníci z Rustique použiť svetlé špárovanie. Táto kombinácia spálňu opticky rozšíri. Tehlová stena bude navyše pôsobiť príjemným uceleným dojmom.

V tejto spálni je použitý tehlový obklad RAINBOW WIT 1.

Príďte si vybrať tehlový obklad do vašej novej spálne – navštívte najväčší výstavný park s tehlovými obkladmi v Strednej Európe. Nájdete ho v Bratislave, v Košiciach, alebo z pohodlia domova na www.rustique.sk.

  • Kategórie

Podobné články