Pomocníci na upratovanie v domácnosti

Najlepší pomocníci na upratovanie v domácnosti

Reklamný článok - 8. októbra 2018 - 2089. zobrazení

Vedeli ste, že existujú dokonca už aj vysávače na okná? Technika vskutku výrazne pokročila dopredu a ukázala nové možnosti aj v rámci upratovania domácností. Časy, keď ste začali upratovať v sobotu ráno a skončili ste vyčerpaní, znechutení a unavení až večer, sú dávno minulosťou. Človek v 21. storočí môže čas využívať oveľa lepšie a efektívnejšie než prácnym upratovaním. Samozrejme, upratovať treba, nosnú časť týchto činností však obstarajú výkonné stroje, využívajúce moderné technológie.

Čistenie okien vysávačom

Tak to je asi najväčšia novinka, ktorá si postupne získava svoje miesto na trhu. Čistič okien v podobe špeciálne upraveného vysávača vás totiž zbaví akejkoľvek námahy pri čistení okien. Už žiadne šplhanie sa na okná a prácne umývanie z oboch strán.

Tento vysávač na okná totiž jednoducho očistí okno a zároveň vsaje špinavú vodu, ktorá by inak stekala na parapetu. A najväčšou vychytávkou je to, že už existujú aj také čističe okien, ktoré vopred naprogramujete a potom pracujú bez vášho zásahu. Zatiaľ si môžete pokojne pozrieť film či vypiť svoju kávu.

Vysávač osvedčenou klasikou

Pri upratovaní v domácnosti je veľmi efektívnou a obľúbenou pomôckou vysávač. Nečistoty z podlahy totiž odstráni oveľa efektívnejšie než metla či iné prostriedky. Vysávače sú akousi overenou klasikou, ktorá si svoje stabilné miesto na trhu drží už dlhé desaťročia. Samozrejme, vysávače za tie roky prešli evolučnými i revolučnými zmenami.

Robotický vysávač

Najmodernejšie sú jednoznačne robotické vysávače, pracujúce autonómne bez vášho zásahu. Rovnako fajn je zamerať sa na skutočne kvalitné vysávače, ktoré okrem viditeľnej špiny vysajú aj roztoče či iné mikroorganizmy.

Pri výbere pomôže test produktov

Na trhu sú desiatky, ba až stovky rôznych vysávačov. Pri konkrétnom výbere vám určite pomôže test vysávačov, pri ktorom odborníci v praxi porovnávajú výkon, ovládateľnosť či výdrž týchto produktov. Práve vďaka pohľadu na test jednotlivých vysávačov lepšie nájdete ten optimálny pomer medzi kvalitou a adekvátnou cenou.

Ďaľšie praktické informácie sa dozviete priamo na internetovej stránke TestKvality.eu.

  • Kategórie

Podobné články