Predokenné rolety Minirol

Nemôžete pokojne spať pre hluk z ulice? Riešením sú rolety

Reklamný článok - 25. apríla 2022 - 1186. zobrazení

Trápi vás neustály ruch z ulice, a to nielen počas dňa, ale aj v noci? Pokojný spánok vám môžu poskytnúť vonkajšie rolety.

Vonkajšie rolety dnes môžete vidieť na rodinných domoch, v oknách bytov a napríklad aj na miestnom obecnom úrade. Nečudujeme sa – so zadovážením vonkajších roliet od značky Minirol od výrobcu BUILDING Shutter Systems získate mnoho výhod. Vo všeobecnosti si tento typ tienenia získal svoju obľubu hlavne vďaka schopnosti:

  • poskytnúť úkryt pred slnkom vrátane možnosti kompletného zatemnenia miestností (dokáže totiž odtieniť až 90 % lúčov),
  • zabrániť prehrievaniu miestností,
  • šetriť peniaze v zime za vykurovanie miestností (výška úspor dosahuje až 30 % pôvodných výdajov),
  • naopak, v lete ušetriť za ich ochladzovanie, pretože nepotrebujete klimatizáciu.
Vonkajšie rolety - Minirol

Eso v rukáve

Vonkajšie rolety dokážu naozaj veľa a môžu aj ušetriť nejaké to euro. Kto by však čakal, že vám dokonca skvalitnia spánok? A to ak:

  • bývate v ulici, kde je vysoká frekvencia áut,
  • sa často vo vašom okolí poriadajú akcie v miestnom podniku a nie je výnimkou, že sa pretiahnu až do skorých ranných hodín,
  • alebo skrátka len radi spíte v absolútnom tichu, štuple do uší však nie sú pre vás to pravé orechové.

Tak bude pre vás zásadná informácia, že vonkajšie rolety naozaj dokážu efektívne odhlučniť miestnosť. Či už sa vonku ženia čerti alebo sa poriadajú koncerty na ulici, vy si môžete užívať nerušený spánok vo dne i v noci.

Vonkajšie rolety

Za všetkým hľadajte zloženie

Schopnosť odhlučniť miestnosť (vrátane všetkých ďalších funkcií) získali vonkajšie rolety Minirol vďaka svojmu špecifickému zloženiu. Jednotlivé lamely, ktoré tvoria tienenie, sú vyrobené z odolného a ľahkého hliníka. Ich vnútorná časť je vyplnená materiálom z polyuretánu. Výsledkom je pevný materiál so skvelými vlastnosťami.

Hliníkové okná: Záruka kvality a bezpečnosti!

Viete, prečo sú hliníkové okná považované za záruku kvality a bezpečnosti? Aké sú ich špecifické vlastnosti? Hliníkové okná sú tým…

Hliníkové okná

Priali by ste si aj vy pri spánku úplné ticho? Vaše prianie nemusí byť len hudbou budúcnosti – premeňte ho na skutočnosť. Navštívte webové stránky minirol.sk a pošlite nezáväznú ponuku. Radi vám so všetkým poradia.

  • Kategórie

Podobné články