Zimné dekorácie

Pár zaujímavých dekorácií, ktoré zútulnia váš interiér v zime

Reklamný článok - 28. januára 2019 - 2412. zobrazení

Aktuálne ročné obdobie zväčša premietame aj do interiéru, konkrétne vhodným výberom dekorácií. Momentálne je za oknami ešte zima a všetci si chceme zútulniť interiér tak, aby sme nepociťovali mráz a cítili sme sa príjemne. Ak hľadáte zaujímavé dekorácie využiteľné najmä v zime, máme pre vás pár zaujímavých inšpirácií.

Deky z hrubej priadze pletené v rukách

Ak máte šikovné ruky, tento typ dekorácie si môžete vyrobiť aj sami. Na internete nájdete viaceré zaujímavé videá, ako pliesť takéto deky, ku ktorým si môžete vyrobiť aj vankúšiky v tvare guličky, či obláčika. Hrubé priadze (hrubé vlny) kúpite aj v ktorýchkoľvek kreatívnych potrebách. Pletenie týchto diek je v súčasnosti veľmi populárne a nikto sa nemôže čudovať, prečo.

Pletené dekorácie

Tieto deky sú jednoducho čarovné. Dokážu zútulniť nielen obývačku, ale aj spálňu, kedy vám môžu poslúžiť aj ako prehozy. Najkrajšie sú v svetlosivej farbe a staroružovej (púdrovej) farbe. K týmto dekám vám bude stačiť už len domáca pohoda a vonné sviečky položené na vnútorných plastových parapetách.

Ľanové závesy v kuchyni

Ak je vaša kuchyňa a celkovo váš interiér ladený do vidieckeho štýlu, v zimných mesiacoch „zohrejte“ vaše okno v kuchyni novými závesmi so zimnými motívmi – vločkami, stromčekmi alebo vianočnými guličkami. Vynikajúcim materiálom je ľan.

Ľan patril a aj v súčasnosti patrí k najkvalitnejším materiálom, preto ak nechcete šetriť a túžite po vkusných a trvácich dekoráciách do interiéru, vyberajte dekorácie z ľanu. Ľanové závesy so zimnými motívmi odporúčame zladiť s obrusom na jedálenskom stole.

Dekorácie na schody

Máte moderné schody a plánujete ich trošku spestriť aj v tomto období? Skúste to tak, že tam umiestnite pár kvetov, ktorým nevadí menej slnečného žiarenia. Podestu môžete skrášliť novým behúňom, ktorý sa nešmýka a farebne ladí s farebným prevedením moderných schodov.

Na parapety schodiskového okna umiestnite vázy s konárikmi, ktoré ozdobíte vlastnoručne vyrobenými dekoráciami – háčkovanými vločkami, háčkovanými stromčekmi a inými zimnými motívmi.

  • Kategórie

Podobné články