Rastúci stôl do dielne

Pracovný polohovateľný stôl do dielne je tou najlepšou voľbou

Reklamný článok - 13. júla 2022 - 665. zobrazení

Máte radi vo veciach poriadok? Nehovoríme len o poriadku v dome samotnom. Máme na mysli napríklad aj poriadok v záhradných veciach či pracovných nástrojoch. V dielni, pri hľadaní konkrétnych klincov, francúzskych kľúčov, skrutkovačov alebo iných pomôcok sa dokážu veci rýchlo premiestniť a vznikne chaos, ktorý zníži efektivitu práce.

Mať prehľad vo svojich pracovných veciach je dôležité. Na jednej strane presne viete, kde čo máte, a zároveň viete, koľko toho máte. Skvelým pomocníkom do akejkoľvek dielne alebo pracovného kútika je rastúci stôl. Prečo výškovo nastaviteľný pracovný stôl potrebujete aj vy?

1. Uložíte naň všetko potrebné

Oproti bežným výškovo nastaviteľným stolom sa pracovný rastúci stôl líši tým, čo je k nemu pripojené. Na hornej strane nájdete dvojitý závesný panel, ktorý slúži na zavesenie pracovného náradia. Ak by ste náradie nezmestili na závesný panel, využiť môžete aj úložnú zásuvku, ktorú nájdete pod stolom. Do nej môžete ukladať menšie boxy a organizéry plné klincov či skrutiek.

2. Maximálna flexibilita

Pri práci sa niekoľkokrát stane, že sa na niečo potrebujete pozrieť z blízka, inokedy presne naopak, potrebujete pracovať s odstupom. Rastúci stôl je pre takúto prácu ideálny, pretože si ho môžete nastaviť do takej výšky, v akej sa vám bude najlepšie pracovať. Vďaka flexibilnému nastaveniu správnej výšky dokážete zvýšiť svoju produktivitu a prácu dokončiť rýchlo a efektívne.

3. Aj do malých priestorov

Ak nemáte k dispozícii dielňu a ani garáž, nezúfajte. Rastúci stôl sa svojimi rozmermi zmestí aj do domu, prípadne do bytu. Navyše si môžete vybrať výrobcu, ktorý umožňuje vlastný návrh výškovo nastaviteľných stolov – sami sa rozhodnete pre jeho rozmery a dizajn. Stôl tak zmestíte kamkoľvek do kúta, ktorý vám bude slúžiť ako pracovný kútik. Rozhádzaných pracovných nástrojov, ktoré by sa vám v domácnosti miešali s iným spotrebným materiálom sa teda báť nemusíte.

Rastúci stôl je skutočne skvelým pomocníkom!

Zdroj foto: Shutterstock.com

  • Kategórie

Podobné články