Aeroflow

Úsporné kúrenie v zime

Reklamný článok - 12. decembra 2019 - 5502. zobrazení

Blíži sa zima a s ňou vykurovacia sezóna, ktorá vám však nemusí urobiť vietor v peňaženke. Možno sa vám nechce riešiť nákup a skladovanie tuhých palív a radšej by ste topili elektrinou, len sa bojíte vysokého účtu. Práve pre Vás máme ponuku, ako kúriť zdravo, jednoducho a predovšetkým hospodárne, a to elektrinou.

Vykurovacie panely Aeroflow

Nemecká firma Thermotec AG už vyše tridsať rokov vyrába vykurovacie panely Aeroflow, ktoré sú svojimi vlastnosťami a prednosťami skutočnou jednotkou na trhu v oblasti úsporného kúrenia elektrinou.

Záruka kvality

Ako je u Nemcov zvykom, firma si dáva záležať predovšetkým na prvotriednej kvalite a dlhej životnosti. Vo výrobnej hale spája automatizovanú prácu najmodernejších robotov a ručnú prácu ostrieľaných profesionálov. Každý produkt podrobia dôkladnej výstupnej kontrole.

Vysoký tepelný komfort a bezpečnosť

Najvýraznejším rozdielom oproti bežným priamotopom je, že v paneloch Thermotec nenájdete ventilátor. Technológia Aeroflow je založená na pomeru prúdeniu a sálaniu tepla. Vykurovací panel miestnosť vyhrieva skutočne rovnomerne – rozdiel teplôt pri podlahe a stropu neprekročí 1 ° C.

Thermotec Aeroflow

Poistka proti prehriatiu zaručia, že teplota povrchu telesa nepresiahne 65 ° C, tým sa vylúči, že by sa vaše dieťa mohlo popáliť. Vykurovacie panely Aeroflow nevíri ani nepripaľujú prach a tým pádom sú vhodné aj pre alergikov.

Ani Watt na zmar

Prednosťou elektrických vykurovacích panelov Aeroflow sú zabudované šamotové dosky. Priemerná doba nahrievania jednej dosky je 20 minút z hodiny. Zvyšný čas kúri panel nahromadeným teplom, takže kúrite skutočne efektívne a úsporné.

Halbschnitt - Aeroflow

Regulovať kúrenie zvládne každý

Termostat FlexiSmart je zabudovaný v každom vykurovacieho panelu. Je jednoduchý na ovládanie a ponúka niekoľko možností , ako vykurovanie domu, bytu či kancelárie regulovať. K panelom si môžete kúpiť aj domotické rozhranie, ktoré vám umožní vykurovanie ovládať cez mobilné aplikácie na diaľku.

Thermotec - vykurovanie

Rýchle, lacné a príjemné teploKeď spojíme všetky predchádzajúce výhody zistíme, že vykurovacie panely vedia nielen vykúriť miestnosť rýchlo a efektívne, ale predovšetkým veľmi hospodárne. V najlepšom prípade ušetríte až 4/5 nákladov na kúrenie v zime.

Prečo kúriť vykurovacími panelmi Aeroflow?

Klasické priamotopy ponúkajú minimálnu možnosť regulácie. Inteligentné panely Aeroflow pracujú s aktuálnou teplotou v miestnosti. Len, čo sa miestnosť vyhreje na požadovanú teplotu, panel sa jednoducho vypne do doby, kým teplota neklesnie. Integrované šamotové dosky minimalizujú odber elektriny potrebný na zahriatie panelu.

Navyše miestnosť vykúrite rýchlo. Nebudete musieť dlho čakať na komfortné teplo v miestnosti. A vďaka inteligentnému ovládaniu budete mať náklady na kúrenie pod kontrolou.

Hlavné prednosti elektrických vykurovacích panelov Aeroflow:

  • Úsporné a efektívne vykurovanie – Vďaka technológii Aeroflow a šamotovým doskám vykúrite miestnosť rýchlo, efektívne a úsporná.
  • Jednoduchá montáž – Nainštalovať a zapojiť si ich môžete aj sami.
  • Jednoduché ovládanie – Integrovaný termostat umožní plnú kontrolu nad kúrením.
  • Príjemná klíma v miestnosti – Panely nevíri a nepripaľujú prach.
  • Elegantný vzhľad, tichá prevádzka – Minimalistický vzhľad panelov zapadne do akéhokoľvek interiéru. Navyše sú panely úplne bezhlučné!
  • Vo výkonoch od 650W do 2450W – Či už potrebujete vykúriť malú chatu, rodinný dom alebo veľkú kanceláriu, určite si vyberiete zo širokej ponuky veľkostí a výkonov.

Všade, kde chcete mať teplo

Aj, keď je obstaranie vykurovacích panelov relatívna vysoká jednorazová investícia, veľmi skoro sa vám vráti. Ďalej už len šetríte. Použiť ich môžete kdekoľvek – doma, na chalupe, v kancelárii, všade vám vytvorí príjemné komfortné teplo a budú šetriť peniaze. Vďaka šikovného ovládania navyše môžete kúriť len v tých chvíľach, keď je to nutné. A môžete si nastaviť aj časový plán s predstihom alebo začať kúriť na diaľku.

Uznajte, že prísť do krásne vyhriatej chalupy a nemusieť na teplo dlho čakať, má svoje čaro.

Zdroj/foto: Zatoptesi.cz

reklama
  • Kategórie

Podobné články