Sťahovanie v Bratislave

Viete, že si v Bratislave môžete zavolať nákladné taxi?

Reklamný článok - 25. novembra 2023 - 557. zobrazení

Sťahujete sa? Potom dobre viete, že vaše auto nezvládne prepraviť nábytok a iné veľké objekty z jedného miesta na druhé. Potrebujete pomoc. Pomoc vám ponúka profesionálna sťahovacia služba Foxway, vďaka ktorej bude vaše sťahovanie aspoň o niečo jednoduchšie. Viete, že nákladné taxi viete využiť aj inak než počas sťahovania?

Nákladné taxi po Bratislave, aj mimo nej, spoľahlivo prepraví všetky veci, ktoré sa vám do auta nezmestia. Nemusíte tak dlho premýšľať nad tým, ako preveziete veľkú kuchynskú linku. Viete, na čo viete využiť nákladné taxi?

Zabezpečenie dopravy nového nábytku

Vybrali ste si v obchode s nábytkom váš ideálny kúsok do vašej obývačky alebo novú kuchynskú linku? Využite službu firmy Foxway a nechajte si doviesť nábytok k vám domov bezpečne a v dohodnutý čas.

Sťahovanie v Bratislave

Samozrejme, ako sme už spomenuli vyššie, so spoločnosťou Foxway okrem nákladného taxi využite službu sťahovania v Bratislave. Vy sa nemusíte o nič starať a o kompletné presťahovanie nábytku máte postarané.

Aký je postup pri objednaní nákladného taxi?

Dohodnete si termín

V prvom rade zavoláte do firmy a dohodnete si termín a miesto vyzdvihnutia. Počas tohto hovoru budete oboznámení aj s cenou, ktorá sa pohybuje na základe toho, ako ďaleko bývate alebo či potrebujete s nábytkom pomôcť.

Samotná práca nákladného taxi

Po dohodnutí termínu odíde šofér vyzdvihnúť tovar a prevezie ho na dohodnuté miesto. Vy pri preberaní tovaru ani nemusíte byť prítomní! Myslite na to, že šofér nepreváža živé zvieratá ani tekuté látky.

Vyloženie tovaru

Posledným krokom, ktorý ocenia najmä dámy, je vynesenie tovaru priamo do bytu. Ak chcete pomôcť aj s inštaláciou, môžete využiť služby hodinového manžela.

Využiť služby nákladného taxi v Bratislave sa určite oplatí. Platí to najmä vtedy, ak ste pracovne vyťažení a nemáte čas, firma Foxway sa postará o to, aby vami vybraný nábytok bol vyzdvihnutý a doručený.

Zdroj obrázku: Andrey_Popov / Shutterstock.com

  • Kategórie

Podobné články