podpalovac-levandula

Zakladanie ohňa prevoňané levanduľou

Reklamný článok - 4. marca 2014 - 4404. zobrazení

Zostať doma v teple a napriek tomu sa cítiť ako v Provence, tak to vám splní nový pevný zapaľovač SOLO s vôňou levandule, typickej kvetiny z tohto kútu Francúzska. Okrem tejto novinky prináša tradičná česká značka SOLO pre uľahčenie zakladania ohňa ešte ďalšie dva nové pevné zapaľovače – parafínový a petrolejový.

podpalovac-levandula

Zakúrenie v krbe, kotli, kachliach, zapálenie ohníčka na klasický táborák, či rozpálenie grilu – vo všetkých týchto situáciách potrebujeme ovládnuť  jeden zo štyroch živlov – oheň. Veľkým pomocníkom na ľahké a rýchle založenie ohňa sú nové pevné zapaľovače SOLO, vďaka ktorým oheň rýchlo vzplanie a zapáli aj ostatné palivo – či už drevo, brikety, alebo uhlie. Značka SOLO ponúka tieto tri novinky:

vona-levandule

SOLO PEVNÝ ZAPAĽOVAČ LEVANDUĽOVÝ

– tento zapaľovač na parafínovej bázi si obľúbia predovšetkým tí, ktorým nestačí obyčajná pomoc pri zapálení, ale chcú ešte niečo naviac – nový pevný SOLO zapaľovač má totiž príjemnú vôňu levandule. Vďaka levanduľovej parfumácii sa nemusíme báť nepríjemného zápachu rúk, ktorý občas nastane pri zapaľovaní ohňa bežným pevným zapaľovačom.  Jednoduchú manipuláciu so zapaľovačom zaistí ľahké odlamovanie kociek, ktorých je na jednom pláte 32 ks. Pevný zapaľovač vyvine po zapálení intenzívny žiar a horí v priemere 10 – 12 minút. Výhodou je, že sa môže použiť aj na rozpálenie ohňa v griloch.

pevny-podpalovac-levandula

SOLO PEVNÝ ZAPAĽOVAČ PARAFÍNOVÝ

– parafínový zapaľovač má neutrálnu vôňu a rovnako ako ostatné pevné zapaľovače SOLO je vhodný do krbov, kachlí, kotlov, aj na grilovanie. Jednoduchú manipuláciu so zapaľovačom zaistí ľahké odlamovanie kociek, ktorých je na jednom pláte 32 ks. Pevný zapaľovač vyvine po zapálení intenzívny žiar a horí v priemere 10 – 12 minút. Výhodou je, že sa môže použiť aj na rozpálenie ohňa v griloch.

pevny-podpalovac-parafinovy

SOLO PEVNÝ ZAPAĽOVAČ PETROLEJOVÝ

– tento zapaľovač je na petrolejovej bázi a rovnako ako ostatné pevné zapaľovače SOLO je vhodný na zapaľovanie dreva, uhlia, brikiet a ďalšieho paliva. Z trojice noviniek pevných zapaľovačov patrí medzi najsilnejšie s najintenzívnejším žiarom. Jednoduchú manipuláciu so zapaľovačom zaistí ľahké odlamovanie kociek, ktorých je na jednom pláte 32 ks. Pevný zapaľovač vyvine po zapálení intenzívny žiar a horí v priemere 10 – 12 minút.

pevny-podpalovac-petrolejovy

  • Kategórie

Podobné články