Zaobstarajte si kvalitnú slovenskú matrac a zaistite si dokonalý odpočinok

Zaobstarajte si kvalitnú slovenskú matrac a zaistite si dokonalý odpočinok

Reklamný článok - 4. októbra 2018 - 2296. zobrazení

Po náročnom dni sa každý teší do postele, do oázy kľudu a pohodlia, kde si odpočinie telo aj myseľ. Základom každej postele by preto mal byť kvalitný matrac. vybraný presne podľa požiadaviek jednotlivca s ohľadom na jeho zdravie, preferencie tvrdosti či mäkkosti matrace a ďalšie individuálne požiadavky. Nie je nutné mať tú najluxusnejšiu posteľ, ale je nutné mať ten najlepší možný matrac. Zdravý spánok je totiž k nezaplateniu.

Ako vybrať kvalitnú matrac?

Najlepšou voľbou je zájsť si do špecializovanej predajne, kde si môžete matrac vyskúšať a prebrať vaše požiadavky s odborníkmi. Spoločne sa potom zameriate na vhodnú tvrdosť matracu (T1 až T4) a použité materiály pre výrobu matracu, ktoré vám budú najlepšie odpovedať. Podstatná je taktiež vaša váha a zdravotný stav. Pokiaľ máte napríklad problémy s chrbticou či trpíte na bolesti chrbta, je vhodné to pri výbere matracu zohľadniť.

Ako vybrať kvalitnú matrac?

Kvalitné matrace vybrané s ohľadom na vaše individuálne potreby sú kľúčom k zdravému a osviežujúcemu spánku.

Materasso – výrobca kvalitných slovenských matrací

Pokiaľ zháňate matrac, ktorá splňuje všetky vaše nároky, tak u firmy Materasso nájdete cez 100 druhov klasických, detských, zdravotných aj ortopedických matracov, ktoré sú vyrobené z prírodných a inovatívnych materiálov za využitia tých najmodernejších technológií.

Špeciálne matrace splnia širokú škálu požiadaviek, či už hľadáte kvalitné matrace pre vaše deti či pre svoj boľavý chrbát. Taktiež sú v ponuke moderné matrace z pamäťovej peny, ktoré poskytnú dokonalé pohodlie.

Slovenská firma Materasso vyrába cez 100 druhov matracov a ročne ich vyrobí okolo 300 000.

Výrobca matrací v srdci Oravy

Matrace značky Materasso sa vyrábajú v obci Oravské Veselá. Výrobné priestory tu ročne vyprodukujú okolo 300 000 matracov a cez 70 000 lamelových roštov.

Potreby zákazníkov sú na prvom mieste

Výroba matracov pokrýva celú radu modelov pre rôzne požiadavky zákazníka. Môžete si zvoliť rôzne tvrdosti matracov, ich elasticitu, antialergické spracovanie aj estetické vlastnosti.

Kde zoženiem matrace Materasso?

Všetky podstatné informácie nájdete na stránkach www.materasso.sk , kde môžete využiť aj služieb online sprievodcov výberom matrací.

Je potrebné tiež upozorniť, že matrace Materasso je možné vyskúšať u rôznych predajcov na Slovensku aj v Českej republike, ich zoznam nájdete na stránkach Materasso v sekcii “ Kontakty”.

Zdroj/foto: Materasso

  • Kategórie

Podobné články