Drevený altánok

Altánok vhodný do každej záhrady…

Redakcia - 2. júla 2019 - 9139. zobrazení

Máte väčšiu záhradu a chcete naplno využiť jej potenciál? Ak áno, potom si skúste zaobstarať kvalitný drevený altánok, ktorý vašej záhrade dodá nový rozmer a zároveň vám poskytne príjemné zátišie na oddych a relax.

Estetickosť a praktickosť?

Altánok môže plniť estetickú, ale najmä však praktickú funkciu. Je obľúbeným architektonickým prvkom, pretože sa hodí do každej väčšej záhrady. Na trhu je množstvo rôznych typov altánkov. Altánok môže byť vyrobený z dreva, ale aj z kovovej konštrukcie. Výrobcovia nám ponúkajú rôzne typy altánkov, takže nájsť ten podľa vašich predstáv nie je nič náročné.

Náš TIP na obľúbené drevené altánky

Laura

BPP

Emma

Altánok Laura
Hodnotenie

Cena: od 1799.00 €

Altánok BPP
Hodnotenie

Cena: od 699.00 €

Altánok Emma
Hodnotenie

Cena: od 999.00 €

Kam umiestniť altánok?

Pred samotnou kúpou by ste však ešte mali zvážiť, na aké miesto ho umiestnite. Zároveň nezabúdajte na to, že podklad pod altánkom musí byť rovný a pevný. Ak by bol podklad krivý, prístrešok by sa mohol pod vplyvom poveternostných podmienok začať zvažovať na jednu stranu. A to by bola skutočne nepríjemná situácia. Ak máte väčšiu rodinu, potom určite siahnite po väčšom prístrešku, resp. altánku pre viac osôb.

Drevený altánok

Drevené stavby v záhrade

Drevené stavby v záhrade. Ako si vybrať ten správny záhradný domček, záhradný altánok alebo záhradný drevený mostík pre vaše jazierko?

Drevené stavby v záhrade

Altánok a jeho využitie…

Máte radi pobyt na čerstvom vzduchu? Ak áno, tak potom je pre vás altánok vo vašej záhrade ako stvorený. Je vhodný na posedenia pri rannej či poobedňajšej kávičke s vašimi najbližšími, ale aj s rôznymi návštevami. Po ťažkom dni v práci vám dáva možnosť v objatí zelene zrelaxovať a dobiť si baterky.

Drevený altánok

Využívať ho môžete aj na rôzne rodinné posedenia v záhrade či garden party. Záhradný prístrešok určite ocenia aj mladé rodiny. Najmä v horúcich letných dňoch, kedy môžete svojim ratolestiam vybrať na záhradu bazén a dozerať na ne z príjemného tieňa vášho altánku.

Text: Martina Zvolanská

  • Kategórie

Podobné články