bodove-svetla-3-v-1uspora-dizajn-praktickost

Bodové svetlá – 3 v 1(úspora, dizajn, praktickosť)

Redakcia - 17. januára 2017 - 2797. zobrazení

Trh so svietidlami už niekoľko rokov vkuse ovládajú bodové svetlá. Tie sú neohrozeným lídrom, ktorý kraľuje všetkým rebríčkom predajnosti v tejto oblasti. Niet sa čo čudovať, ich vlastnosti spĺňajú najvyššie nároky na úsporu, dizajn aj praktické využitie.

3 v 1, aj takto môžeme charakterizovať bodové svetlá a ich význam pre zariadenie interiérov. Spĺňajú totiž 3 hlavné požiadavky, podľa ktorých sa riadia kupujúci pri výbere svetiel. Veď kto by nechcel šetriť na výdavkoch za elektrinu, kochať sa príťažlivým dizajnom a zároveň využívať skvelú praktickú stránku týchto doplnkov.

osvetlenie

1.Úspora – šetria peňaženku aj zdravotný stav

Predajcovia týchto exkluzívnych doplnkov vsádzajú na LED svetlá, vďaka čomu si kupujúci vyberajú jednu z možností, ako šetriť na spotrebe energií. V porovnaní s klasickými lustrami alebo lampovými svietidlami dosahuje úspora pár desiatok percent. Navyše, o LED svetlách je známe, že šetria aj naše zdravie, nakoľko vyžarujú prirodzenejšie odtiene svetla, čo pomáha očiam, hlave aj psychickej pohode.

2.Dizajn – elegancia v modernom štýle

Máloktorá moderná domácnosť je dnes zariadená bez prítomnosti týchto šikovných svetiel. Výrobcovia totiž vsádzajú na elegantný dizajn, ktorý dokáže ladiť s priestorom a nenápadne ho oživovať. Zaujímavé je, že v poslednom čase sa ich neboja ani milovníci klasiky a svetelný systém plný krištáľových lustrov a nočných lámp dopĺňajú práve bodovým osvetlením.

Trh so svietidlami

3.Praktickosť – šikovné, odolné a životaschopné

Žiadne káble po zemi, úspora priestoru v menších miestnostiach a schopnosť odolať výparom alebo zvýšenej vlhkosti. To všetko je len zlomkom toho, čo robí z bodových svetiel ideálneho praktického spoločníka našich domácností. Mnohoraké využitie a životnosť týchto doplnkov tak len podčiarkuje ich schopnosti a potvrdzuje, že kúpou zabijete tri muchy jednou ranou.

Text: Róbert Bosák

  • Kategórie

Podobné články